Elektrická mobilita
Zájdite v živote čo najďalej

Pokročilý akumulátor modelu Combo-e Life má diaľkový dojazd až 280 km1, ktorý ešte vylepšuje súprava technológií na zachytávanie energie, ako je napríklad rekuperačné brzdenie, takže vždy budete mať k dobru nejaký ten kilometer navyše. Keď sa dozviete viac o výhodách elektrickej mobility, budete si vedieť optimalizovať rýchlosť, štýl jazdy a nastavenia pohodlia, ktoré ešte viac predĺžia dojazd vášho vozidla Combo-e Life.

 

1Spotreba energie modelu Combo-e Life/Cargo (kombinovaná) 19,4 – 17,5  kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 258 km až 285 km (v závislosti od zvoleného vybavenia). 

 
Zistite, ako si čo najviac predĺžiť dojazd
Nabite na 80 % už za 30 minút
Naša pokročilá technológia rýchleho nabíjania umožňuje nabitie modelu Combo-e Life na 80 % optimálneho dojazdu už za niečo viac ako 30 minút1. S univerzálnymi riešeniami nabíjania od spoločnosti Opel pre každodenné cesty a väčšie vzdialenosti ste vždy pripravení na ďalšie dobrodružstvo. Viac informácií nájdete tu. 
Objavte príslušenstvo na nabíjanie Zistiť viac o možnostiach nabíjania Zistite viac o našich eSolutions Free2Move
Efektívnosť nákladov
Existujú aj hmatateľnejšie dôvody prechodu na elektrinu: výhody celkových nízkych prevádzkových nákladov vďaka nižším daniam a lacnejším návštevám servisu! Začiatky vám uľahčia vládne dotácie na nákup alebo prenájom elektrického vozidla. A vedeli ste, že existuje aj finančná podpora pre nástennú nabíjačku? 
Zistiť viac Prečítajte si viac o vládnych dotáciách Prečítajte si viac o finančnej podpore na nástennom boxe