E-Mobilita
Zájdete ďalej

Pokročilý akumulátor nového modelu Combo Electric má dojazd na dlhé vzdialenosti až xxx km1, ktorý ešte predlžuje súbor technológií na rekuperáciu energie, ako je napríklad rekuperačné brzdenie. Poskytuje vám tak slobodu a flexibilitu, aby ste sa mohli pohybovať presne podľa svojich predstáv.

 

1Spotreba energie (kombinovaná) 22,8 -19,2 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 245 km až 293 km (v závislosti od zvoleného doplnkového vybavenia).

 
Zistite, ako môžete predĺžiť dojazd na maximum
Menej čakania, viac jazdenia
Pripravený vtedy, keď ste pripravení vy: Nový model Combo Electric je vybavený štvormodulovým akumulátorom s vysokou hustotou energie s kapacitou 50 kWh, ktorý sa dokáže nabiť na 80 % svojej maximálnej kapacity za 30 minút pomocou rýchlonabíjačky s jednosmerným prúdom s výkonom 100 kW. Palubná nabíjačka s výkonom 7,4 kW, resp. voliteľná palubná nabíjačka s výkonom 11 kW, zabezpečuje efektívne a spoľahlivé nabíjanie na nabíjacích staniciach so striedavým prúdom alebo na súkromných nástenných nabíjačkách. 
Objavte príslušenstvo na nabíjanie Viac informácií o možnostiach nabíjania Preskúmajte naše riešenia elektrickej mobility Free2Move eSolutions
Efektívnosť nákladov
Prechod na 100 % elektrický pohon má množstvo výhod: Využite nízke celkové prevádzkové náklady vďaka nižšiemu zdaneniu a lacnejším cestám do servisu! Štátne dotácie na kúpu alebo lízing elektrického vozidla, ako je napríklad nové Combo Electric, vám to uľahčia. A vedeli ste, že existuje aj finančná podpora pre vašu nástennú nabíjačku? 
Viac informácií o štátnych dotáciách Prečítajte si viac o finančnej podpore na nástennom boxe