Inovácie značky Opel – Vášeň pre inovácie
Zažite Opel – Inovácie

Rozhranie HMI a informačno-zábavný systém

Objavte mnohoraké spôsoby, ako využiť výhody nášho inovačného ducha.

Vstúpte do sveta nových riešení.
Zažite Opel – Trvalo udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľná mobilita

Technológie, ktoré chránia životné prostredie a šetria pohonné hmoty.

Ako môžeme znížiť vašu uhlíkovú stopu?

VÁŠEŇ PRE INOVÁCIE.

Pretože všetci chceme lepší život. Každý deň sa sústreďujeme na to, aby bola vaša cesta v každom ohľade efektívnejšia, pohodlnejšia a príjemnejšia. Všetky svoje technické znalosti vkladáme do vytvárania cenovo dostupných technológií, ktoré zaistia optimálnu bezpečnosť a vyšší výkon. Nachádzame univerzálne riešenia pre vaše každodenné jazdné potreby a snažíme sa, aby boli atraktívne a vzrušujúce.

Enlarge

Flexibilita

Takto sa tvorivosť snúbi s každodennými potrebami. Tým, že prináša praktické riešenia. Napríklad sedadlá, ktoré sa dajú sklopiť, aby vytvorili priestor pre väčší náklad, podlaha, ktorá sa dá znížiť, aby vytvorila ešte viac priestoru, a mnoho ďalších možností, ktoré prispôsobia vozidlo vašim meniacim sa požiadavkám.


Enlarge

Komfort a pohodlie

Neprestajne sa usilujeme o to, aby vaša mobilita bola jednoduchšia a pohodlnejšia. Na jednej strane zavádzame revolučné riešenia, ako sú napríklad zadné výklopné dvere v modeli Meriva, ktoré uľahčujú prístup do kabíny. Na druhej strane vytvárame luxusný komfort, ako napríklad ergonomické sedadlá, ktoré sú najlepšie v odvetví a ponúkame ich v triede kompaktných vozidiel.


Enlarge

Bezpečnosť

Aktívna aj pasívna, vo vnútri aj vonku, vo dne aj v noci, pre vodiča aj pre chodcov. Nech sa na ňu pozriete z ktorejkoľvek strany, vždy zostávame verní vývoju technológií, ktoré zvyšujú bezpečnosť – pre vás, vašich pasažierov, chodcov a celý svet okolo vás.


Enlarge

Jazdná dynamika

Jazdiť je radosť. To je naše presvedčenie. Preto nepretržite hľadáme nové spôsoby, ako vám túto radosť zabezpečiť, aby ste si vychutnali každý kilometer cesty – aby ste cítili istotu za volantom a mali vždy kontrolu nad vozidlom bez ohľadu na aktuálne podmienky a stav vozovky.


Enlarge

Revolučné technológie

Keď hľadáte nové koncepcie mobility, určite nás nenájdete sedieť s vyloženými nohami a vyčkávať, odkiaľ zafúka vietor. My nesledujeme trendy, my ich vytvárame. A jasne ukazujeme ich smerovanie prostredníctvom našich vozidiel, ako je napríklad Opel Ampera – prvý elektromobil v Európe, na ktorom môžete jazdiť bez kompromisov, alebo vozidlo HydrGen4 na vodíkové palivové články, ktoré produkuje nulové emisie.


Opel Innovation - Milestones

Míľniky

Opel je priekopnícka značka už od samého začiatku. Avšak to, čo nám dáva punc zvláštnosti, je nielen vynaliezavosť, ale najmä spôsob, akým naše nápady sprístupňujeme ostatným.