Opel – Trvalo udržateľná mobilita
Zažite Opel – Rozhranie HMI a informačno-zábavný systém

Rozhranie HMI a informačno-zábavný systém

Displej a najdôležitejšie funkcie vášho inteligentného telefónu na dotykovej obrazovke vášho vozidla.

Keď sa automobil spojí s inteligentným telefónom
Opel – Vášeň pre inovácie

Inovácie

Objavte mnohoraké spôsoby, ako využiť výhody nášho inovačného ducha.

Vstúpte do sveta nových riešení.
Recyklačná stratégia spoločnosti Opel

Recyklovanie

Plán recyklačnej stratégie spoločnosti Opel je hlavným prvkom našej produktovej zodpovednosti.

Recyklujeme kvôli nášmu životnému prostrediu.

MAXIMÁLNE POTEŠENIE Z JAZDY, MINIMÁLNE EMISIE.

Chceli by ste jazdiť na ekologickom a úspornom vozidle a nemusieť sa pritom vzdať potešenia z jazdy? Dennodenne sa usilujeme o to, aby si vaše vozidlo udržalo čo najmenšiu environmentálnu stopu a pritom poskytovalo výkon, flexibilitu a pohodlie, aké očakávate od značky Opel. Nielenže neustále zlepšujeme konvenčné motory, ale pracujeme aj na komplexnom rade nových, čistejších a úspornejších technológií – ako je napríklad čistý elektrický pohon či rôzne hybridné koncepcie.


Enlarge

Konvenčné pohonné systémy

Usilujeme sa znižovať emisie CO2 a spotrebu paliva bez obmedzovania jazdného výkonu. To je princíp stojaci za technológiami ecoFLEX od spoločnosti Opel. Tvorí ich množstvo malých, inteligentných zmien, ktoré významne zvyšujú celkový výkon. To znamená znižovanie emisií – napr. pomocou technológie BlueInjection či katalyzátora LNT na vznetových motoroch – a zvyšovanie efektivity prostredníctvom nových koncepcií. Záujemcovia o kúpu automobilov vítajú možnosť jazdiť ekonomicky a zároveň ekologicky: svedčí o tom nepretržitý nárast počtu predaných modelov Opel s označením ecoFLEX.

Alternatívne pohonné systémy

Nielenže neustále zlepšujeme konvenčné motory, ale pracuje aj na komplexnom rade nových, čistejších a úspornejších technológií. Modely ecoFLEX s pohonom na LPG (skvapalnený ropný plyn) a CNG (stlačený zemný plyn) ponúkajú ekologické a finančne úsporné riešenia. Máte tak o dve starosti menej.Míľniky spoločnosti Opel: Trvalo udržateľná mobilita a riešenia v záujme životného prostredia

Míľniky

Vždy sme stáli na poprednom mieste v oblasti využívania ekologických technológií: vodou riediteľné farby, katalyzátor v rámci štandardnej výbavy, palivové články a ešte oveľa viac. Prečítajte si viac o inovačných ekologických technológiách spoločnosti Opel.