Opel oznamuje spoluprácu s najlepšou slovenskou zjazdovou lyžiarkou

19.2.2016

Značka Opel pokračuje v spolupráci s výraznými slovenskými a českými osobnosťami a po horolezci Radkovi Jarošovi, vodákovi Vavrincovi Hradilkovi, či najlepšej slovenskej rockovej skupine IMT Smile oznamuje spoluprácu s najúspešnejšou slovenskou zjazdárkou Petrou Vlhovou!

 

„Je to skvelá správa, najmä v súvislosti s terajšou formou Petry, ktorá počas uplynulého víikendu senzačne vyhrala slalom Svetového pohára žien v alpskom lyžovaní vo švédskom Aare a stabilne obsadzuje popredné priečky tejto prestížnej súťaže najlepších lyžiarov sveta. Značka Opel mala vždy k športu veľmi blízko a štýl jazdy Petry Vlhovej presne vystihuje aj dravosť a agilitu našich vozidiel - preto aj toto spojenie vnímame ako dokonalé,“ povedal Pavel Šilha, riaditeľ slovenského zastúpenia značky Opel.

 

Na základe dohody o spolupráci, na ktorej sa významne podieľa aj autorizovaný dealer značky Opel v Banskej Bystrici Final CD Plus, dostáva Petra a jej tím vozidlo Opel Vivaro upravené špeciálne podľa jej požiadaviek. S Vivarom bude Petra cestovať po celej Európe. Skutočnosť, že práve Vivaro vyhovuje veľmi osobitým požiadavkám vrcholového športovca akým je Petra Vlhová, tiež dokazuje jeho vysokú variabilitu a prispôsobivosť pre akékoľvek potreby kladené na úžitkové auto.