Hlavné prvky
Plne elektrické hnacie ústrojenstvo

Vyrobený na prepravu osôb, batožiny alebo oboch: Napriek svojim rozmerom je nový model Zafira Electric pri jazde obratný a dynamický, vďaka čomu zabezpečuje príjemnú jazdu bez námahy so značným dojazdom – až 339 km1. Vďaka svojmu pokročilému plne elektrickému motoru je toto vozidlo neuveriteľne tiché a produkuje nulové lokálne emisie – takže je nielen mimoriadne udržateľné, ale aj veľmi úsporné z hľadiska nákladov.

 

1 Spotreba energie (kombinovaná) 21,7 -26,1 / 24,4 -27,3 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 238 km až 339 km (v závislosti od zvoleného doplnkového vybavenia).

 
Nadštandardný interiér

Každý, kto nastúpi do nového modelu Zafira Electric, okamžite ocení jeho priestrannú kabínu so štandardom komfortu biznis triedy. Ponúka riešenia sedadiel pre akékoľvek požiadavky, s možnosťou kapacity miest na sedenie až pre deväť osôb spolu s batožinou, alebo dokonca otočené sedadlá, aby mohli cestujúci cestovať obrátení k sebe tvárou v tvár. Interiér je vybavený exkluzívnym informačno-zábavným systémom a konektivitou s 10“ dotykovou obrazovkou a navigačným systémom1 vrátane navigačných služieb Live2. Vodič aj cestujúci majú jednoduchý prístup ku všetkej svojej hudbe a obsahu prostredníctvom svojich smartfónov. Vďaka bezdrôtovému systému Android Auto™1,3 alebo Apple CarPlay™1,3 si môžete zabezpečiť tú najlepšiu zábavu na každej ceste.

 

1 Voliteľné.

2 Navigačné služby Live zahŕňajú online informácie o dopravnej situácii, cenách pohonných hmôt a parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest online, počasie a bezpečnosť na cestách s výstražnými hláseniami (nie sú k dispozícii v Nemecku a vo Švajčiarsku).

3 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto™ je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

 
Presvedčivé schopnosti
Nová Zafira Electric určuje najvyššie štandardy v triede z hľadiska flexibility pri každodennom používaní. Ponúka až deväť miest na sedenie a mimoriadne pohodlný interiér s rôznymi možnosťami sedenia pre vašich cestujúcich. Aj keď druhý rad sedadiel otočených dozadu a tretí rad sedadiel otočených dopredu ponúkajú cestujúcim možnosť sedenia zoči-voči, môžete si tieto rady ľahko posúvať dopredu alebo dozadu, a zväčšiť tak priestor pre nohy. 
Elektrické dvere

Nová Zafira Electric má veľké elektricky posuvné bočné dvere1, ktoré poskytujú široký vstup a umožňujú cestujúcim pohodlné nastupovanie do zadnej časti vozidla. V zadnej časti vozidla sú veľké zadné dvere s otváraním nahor, ktoré uľahčujú nakladanie a vykladanie batožiny.

 

1 Voliteľné