Hlavné prvky
Hospodárnosť

Mikrobus bez emisií.

Nová Zafira-e Life je luxusný mikrobus s hospodárnosťou čistého elektromobilu. Zažite prvotriednu úroveň flexibility a pohodlia v kabíne aj na cestách. Keďže Zafira-e Life jazdí úplne bez emisií, dostanete sa s ňou do každého mestského centra. Prináša unikátne spojenie maximálneho komfortu a atraktívnych prevádzkových nákladov. Je k dispozícii v troch dĺžkach a s dvomi veľkosťami akumulátora s dojazdom až 330 km.

 

Nová Zafira-e Life je nielen luxusná, ale aj bezpečná. Môžete sa cítiť úplne pokojne vďaka ponuke pokročilých asistenčných systémov pre vodiča, ako je napríklad aktívny asistent na udržiavanie v jazdnom pruhu, systém sledovania pozornosti vodiča, projekčný displej, predná a 180-stupňová zadná parkovacia kamera či adaptívne xenónové svetlomety.

 
Nekompromisná úroveň flexibility

Ako stvorená pre vaše potreby.

Nová Zafira-e Life je čisto elektrický luxusný mikrobus s najlepšími možnosťami prispôsobenia a najlepšou odozvou, aké na cestách nájdete. Ponúka tri rôzne dĺžky rázvoru, aby dokonale splnil vaše potreby – od kompaktného 4,6 m až po veľký 5,3 m.

 

Novú Zafira-e Life s kapacitou až pre 9 osôb možno nakonfigurovať presne podľa požiadaviek každej zákazky a vašich celkových podnikateľských potrieb. Sedadlá v druhom a treťom rade možno posúvať dopredu a dozadu, ak potrebujete získať viac miesta na nohy, a tiež ich môžete jednoducho usporiadať tak, aby cestujúci sedeli oproti sebe.

 
e-Info

Naplánujte si cestu.

Špeciálny prístrojový panel e-INFO v novom modeli Zafira-e Life poskytuje vodičovi prehľadnú a intuitívnu grafickú vizualizáciu spotreby energie, dojazdu a nabíjania v reálnom čase, aby si mohol spoľahlivo a presne naplánovať všetky svoje denné jazdy.

 
Vhodné aj na diaľnicu

Zájdite ešte ďalej.

Vďaka možnosti výberu akumulátora s dojazdom do 230 alebo 330 kilometrov vám nová Zafira-e Life poskytne všetku potrebnú flexibilitu úplne bez emisií, či už ju budete používať na krátke jazdy, pri preprave na letisko, poskytovaní služby osobného šoféra alebo na charterovú dopravu.

 

Aj počas najdlhších jázd je pohoda dopravcu zaručená. Prispieva k tomu kokpit orientovaný na vodiča,  kde ho čaká vylepšený združený informačný prístroj, sedadlo so zabudovanou masážnou funkciou1 a skvelé ergonomické vlastnosti. Vodiči tiež určite ocenia svižnú a dynamickú jazdu s okamžitým krútiacim momentom elektromotora, plynulosťou a účelnosťou, ktorá k vozidlám Opel nepochybne patrí.

 

1 Dostupné len v kombinácii s koženými sedadlami.

 
Viac informácií o maximalizácii dojazdu
Komfort

E-volúcia salónika na kolesách.

Cestujúci ihneď po nastúpení do kabíny nového modelu Zafira-e Life ocenia priestranné, profesionálne ladené prostredie s komfortom biznis triedy. Ponúka možnosti sedenia pre každú potrebu s konfiguráciami až pre deväť osôb a batožinu alebo dokonca možnosť otočenia sedadiel, aby cestujúci počas jazdy sedeli oproti sebe.

Interiér nového modelu Zafira-e Life ponúka špičkovú úroveň infozábavy a pripojenia prostredníctvom 7“ dotykovej obrazovky a systému Multimedia Navi1 so službami Live navigácie2.  A vďaka systému Android Auto™1,3 alebo Apple CarPlay™1,3 získajú vodič aj cestujúci jednoduchý prístup ku všetkej hudbe a obsahu vo svojom smartfóne. 

 

1 Voliteľná výbava.

2 Služby Live navigácie obsahujú online informácie o dopravnej situácii, ceny pohonných hmôt, informácie o parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest online, počasie a výstražné hlásenia o bezpečnosti na cestách (nie je k dispozícii v Nemecku a Švajčiarsku). 

3 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od druhu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto™ je ochranná známka spoločnosti Google Inc.