Flexibilita
Až 9 sedadiel
Zafira-e Life definuje prvotriedne štandardy flexibility pre každodenné používanie.
 
V závislosti od potrieb vašej rodiny alebo podnikania si môžete vybrať model Zafira-e Life až s 9 miestami na sedenie. Takže či už mierite na pláž alebo organizujete stretnutie, nájde sa tu miesto pre každého.
Možnosti sedadiel

Hlavným zámerom modelu Zafira-e Life je flexibilita a pohodlie. Sedadlá v druhom a treťom rade môžete posunúť dopredu alebo dozadu, čím získate viac miesta na nohy.

 

 
Sedadlá môžete sklopiť alebo úplne vybrať z vozidla, ak potrebujete vytvoriť viac miesta na prevážanie nákladu. Prípadne ich môžete nastaviť tak, aby boli cestujúci otočení oproti sebe.
Elektricky ovládané posuvné dvere

Dvojité elektricky ovládané posuvnú dvere1 vytvárajú široký prístupový otvor na oboch stranách vozidla, cez ktorý môžu cestujúci jednoducho a bezpečne nastupovať a vystupovať.

 

1 Voliteľná výbava.

 
A navyše, vďaka špeciálnym senzorom môžete tieto dvere otvárať úplne bez dotyku – čo je veľmi užitočné v situáciách, keď máte plné ruky.
Jednoduché otváranie a štartovanie

S jednoduchým systémom otvárania a štartovania bez kľúča1 skrátka nastúpite a môžete vyraziť bez toho, aby ste museli hľadať kľúče od auta – stačí, ak ich máte vo vrecku, taške alebo niekde nablízku.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Prístup cez okno na dverách batožinového priestoru
V modeli Zafira-e Life môžete okno na dverách batožinového priestoru otvárať nezávisle od samotných dverí. Táto funkcia vám pomôže pri nakladaní menších predmetov do batožinového priestoru alebo v stiesnených priestoroch. 
Rozmery
Model Zafira-e Life je dostupný v troch rôznych dĺžkach. Každý variant ponúka dokonalú rovnováhu medzi relatívne kompaktnými vonkajšími rozmermi a priestranným, mimoriadne flexibilným interiérom. Vo všetkých troch variantoch výška vozidla neprekračuje 1,9 m, čo je ideálne pre podzemné parkoviská. 

Malá verzia s dĺžkou len 4,60 m ponúka ideálne manévrovacie schopnosti v mestských uliciach a oblastiach, kde je obmedzený priestor. Stredný variant má dĺžku 4,95 m a veľký meria 5,3 m.

 

Výškový limit do 1,9 m sa nevzťahuje na vozidlá s maximálnym užitočným zaťažením 1400 kg.