Konektivita
Navigácia1
Nechajte voliteľný navigačný systém, aby vás doviedol včas a pohodlne do cieľa cesty. Balík Connect Plus2 poskytuje online informácie o doprave, parkovaní a počasí od spoločnosti TomTom. Vďaka aktualizáciám máp prostredníctvom bezdrôtového prenosu budete vždy jazdiť inteligentne. V záujme minimálneho rozptyľovania pozornosti počas jazdy stačí povedať „Hej Opel“, čím sa aktivuje funkcia rozpoznávania prirodzeného hlasu. Navigačný systém je plne kompatibilný3 s bezdrôtovými systémami Apple CarPlay™(4) a Android Auto™(4) 

Bezdrôtové systémy Apple CarPlay™ a Android Auto™ zabezpečujú používateľom počas jazdy pohodlný prístup k užitočným mobilným aplikáciám a funkciám:  

  • Používajte telefón ako satelitnú navigáciu prostredníctvom aplikácie Mapy.
  • Prehrávajte si obľúbené zoznamy skladieb pomocou služby Spotify.
  • Odosielajte a prijímajte správy prostredníctvom aplikácií WhatsApp a Skype.

 

K týmto funkciám máte jednoduchý prístup pomocou funkcie hlasového ovládania, aby ste mohli mať neustále ruky na volante a oči na ceste pred sebou.

  

1 Voliteľné  

2 Balík Connect Plus obsahuje navigáciu Live a diaľkové ovládanie pre elektrické vozidlá: elektronické diaľkové ovládanie a riešenia elektrickej mobility Free2Move eSolutions  

3 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému.  

4Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto™ je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Služby OpelConnect1
Inteligentné technologické systémy a súvisiace služby, ktoré ponúkajú konektivitu a moderné inovácie, aby vám zaistili bezpečie aj vzrušujúcu a efektívnu cestu. 
  • Balík Connect ONE: Tiesňové volanie, Volanie v prípade poruchy, Stav vozidla a informácie o vozidle, Hry
  • Balík Connect PLUS: Elektronické diaľkové ovládanie, Elektronické riešenia, Diaľkové ovládanie, Balík Pripojená navigácia Plus vrátane Plánovača cesty
  • Ďalšie pripojené služby: Apple CarPlay, Android Auto, Správa cesty a jazdy a pripojené služby, ktoré ponúka spoločnosť Free2move, ako sú Riešenia mobility či Služby pre vozidlové parky pripojených vozidiel

 

Všetky podrobnosti nájdete na stránke Inteligentné služby Opel Connect.