Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


ŠPIČKOVÝ BOREC, NA CELÝ ŽIVOT.

Opel Vivaro Life so svojím elegantným dizajnom a robustnou funkčnosťou je pripravený na výlety do prírody, či už máte namierené do hôr alebo na pláž.

 

Všestrannosť a spoľahlivosť sú vložené do samotnej DNA modelu Vivaro Life, vďaka čomu z neho robia najlepšieho spoločníka pre každé vaše dobrodružstvo. Ocenený robustný a elegantný plastický dizajn od spoločnosti Opel mu dodáva skvelý vzhľad - vy sa už len rozhodnite, kam chcete ísť, a môžete vyraziť.

S Vivarom Life sa budete cítiť pripravení, nech vás cesta zavedie kamkoľvek. Máte totiž k dispozícii:

 

  • Tmavé tónované okná
  • Hmlové svetlá na osvetľovanie zákrut
  • Svetlá na denné svietenie s diódami LED
  • 17” disky kolies z ľahkých zliatin v úprave čiernej, striebornej, alebo s dvojfarebným diamantovým výbrusom1
  • Voliteľná Súprava Šport s pretekárskymi pruhmi

 

1Voliteľná výbava

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

DOMA NA CESTÁCH.

Bez ohľadu na to, na akej ste trati, flexibilný a priestranný interiér modelu Vivaro Life je plný dizajnových riešení, ktoré zaručene vyčaria úsmev na tvári celej rodiny.

 

Inteligentná kabína vodiča je plná inteligentných technológií, ktoré sa dokonale hodia pre váš rodinný výlet. Ergonomické sedadlá zaručujú pohodlnú jazdu a zároveň zabezpečujú, že máte na dosah všetko, čo potrebujete. Luxusné čierne akcenty a kožené čalúnenie1 im dodávajú štýl a odolnosť.

 

  • Vyššie položená radiaca páka namontovaná na palubnej doske
  • Plnokožený volant s chrómovou vložkou
  • Sedadlo nastaviteľné v šiestich smeroch s lakťovou a bedrovou opierkou
  • Otvorené a uzavreté úložné priestory v palubnej doske
  • Optimálne umiestnené držiaky nápojov

 

1Voliteľná výbava

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

PRIESTOR, POHODLIE A VŠESTRANNOSŤ.

Opel Vivaro Life ponúka spojenie priestoru, pohodlia a všestrannosti, aby vám a vašej rodine poskytol všetko, čo potrebujete. Na každé dobrodružstvo.

 

Vaši cestujúci si zaslúžia maximálne pohodlie. Otočné sedadlá v druhom rade a lôžková lavica v treťom rade predstavujú len pár príkladov prvkov interiéru, ktoré robia z vášho Opelu Vivaro Life praktického sprievodcu na cesty. Stropné svetlá LED uľahčujú čítanie potme, sklápací stolík 1 vnáša do spoločného jedenia kolektívnejšieho ducha, zatiaľ čo podlahový koberec a kožené sedadlá 1 sú rovnako štýlové ako praktické.

1 Voliteľná výbava
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

ŠTÝL V POHYBE.

Vivaro Life je vybavený štýlovými 17-palcovými diskami kolies z ľahkých zliatin 1 , ktoré sú v ponuke v úprave striebornej, čiernej alebo s diamantovým výbrusom. Zanechajte trvalý dojem. 1 Voliteľná výbava, štandardná výbava so Súpravou Šport.

ROZŽIARTE CESTU.

Prispôsobte si svoj Life svojmu životnému štýlu. Vyberte si z 12 pútavých farieb karosérie lakov a zosúlaďte svoje Vivaro so svojou osobnosťou. Voliteľná Súprava Šport obsahuje aj pretekárske pruhy.

DAJTE SA DO ŠPORTOVÉHO.

Voliteľná Súprava Šport je plná extra prvkov výbavy, ako je metalíza, navigácia Navi50 IntelliLink , 17" zliatinové disky kolies, pretekárske pruhy a veľmi tmavé tónované sklá .