Predchádzajúce
Ďalej

Opel Performance center (OPC).

Vzrušujúci pocit z jazdy.

Nemecké strojárstvo, vysoký výkon, kvalita a expresívny dizajn charakterizujú každý OPC model. Vytvorený špecialistami z Opel Performance Centre pre vzrušujúci pocit z jazdy a osobného uspokojenia.

 

Opel OPC navracia do jazdy pocit vzrušenia. Zistite prečo.

• Celkový koncept výkonu

• Dizajn pre vysoký výkon

• Vyspelé technológie motorov

• Individualita OPC Line

• Expertné inštrukcie na jazdu


Enlarge

Koncept OPC

Filozofia značky Opel OPC je jasná. Prinášať najvýkonnejšie modely a príslušenstvo. A keďže sú modely OPC vyvíjané rovnakými špeciálnymi tímami ľudí, akí navrhujú samotné modely Opel, komplexnosť a kompatibilita doplnkov OPC je na najvyššej možnej úrovni.


Enlarge

Modely OPC

Nesnívajte o výkone, ovládajte ho. Nový Opel Corsa OPC, Opel Astra OPC a nový Opel Insignia OPC boli vyvinuté na dosahovanie výkonu. Dynamicky výkon zladený s pokročilým podvozkom a výrazným dizajnom.


Enlarge

OPC Line

Pretože každý ma iné predstavy o výkone a personalizácii, Opel OPC ponúka možnosť výberu medzi komponentmi OPC vášho vozidla, ktoré sa vám najviac páčia. Každý komponent je vyvinutý v rámci štandardov OPC a perfektne sa hodí k vášmu vozidlu Opel.


Enlarge

Tréning OPC Performance

Užívajte si výkon, ale naučte sa ho tiež kontrolovať. Stať sa lepším vodičom je jednoduchšie, než si myslíte. OPC Training prináša skúšky, uspokojenie a merateľné zlepšenie.


Enlarge

Kolekcia OPC

Doplnky vysokej kvality, ktoré majú rovnaký štýl ako vozidlá OPC. OPC Style Collection ponúka rad exkluzívnych a dizajnových produktov.