Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


POHODLIE A PRIESTOR PRE CESTUJÚCICH.

Mikrobusy Opel Movano zabezpečujú pohodlnú a praktickú prepravu všetkých osôb na palube – vyberte si šesť- alebo deväťmiestne Kombi alebo verziu Bus so 17 sedadlami. 

 

Variant Movano Bus poskytuje dostatok miesta na prevoz 17 osôb, ktorým ponúka napríklad poličky na batožinu v hornej časti kabíny, salónne osvetlenie v uličke v oblasti nôh a voliteľnú klimatizáciu so samostatne nastaviteľnými vetracími otvormi pre zadných pasažierov. Súčasťou štandardnej výbavy je elektricky ovládaný výsuvný schodík, ktorý zaručuje pohodlné a bezpečné nastupovanie do mikrobusu a za príplatok je v ponuke aj v prípade veľkých posuvných dverí.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

POHODLIE PRE CESTUJÚCICH, MIESTO PRE NÁKLAD.

Mikrobusy Opel Movano zabezpečujú pohodlnú a praktickú prepravu všetkých osôb na palube – vyberte si šesť- alebo deväťmiestne Kombi alebo verziu Bus so 17 sedadlami.  

 

Movano Kombi dokonale kombinuje možnosti prepravy cestujúcich so schopnosťou prevážania nákladu. Voliteľné lavicové sedadlá vzadu môžete vybrať a Kombi si prispôsobiť podľa toho, koľko pasažierov potrebujete prevážať.

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

PORUKE, KEĎ HO POTREBUJETE.

Zmeňte Movano na mobilnú kanceláriu pomocou sklopného stredného sedadla, ktoré slúži ako nastaviteľný pracovný stolík. Jeho súčasťou je tiež otočná podložka na notebook vodiča.

PRIEHRADKA NA PALUBNEJ DOSKE.

Uložte si počas jazdy všetko na jedno miesto. Svoje dôležité osobné veci jednoducho uchovávajte v uzavretých horných priehradkách.

MIESTO NA VŠETKO.

Vo veľkej výsuvnej príručnej priehradke s celkovým objemom 10,5 litra a čistým, rovným povrchom máte svoje potreby vždy priamo poruke.

VÁŠ MOBILNÝ STOLÍK.

Využívajte kabínu vodiča ako malú kanceláriu – pred sedadlo vodiča si môžete nechať namontovať výsuvný stolík a podložku s držiakom na nápoje.

ŽIADNA POMÔCKA NIE JE PRIVEĽKÁ.

Všetko, čo potrebujete, môžete uložiť do obrovských priehradiek vo dverách. Do priestoru v bočných dverách sa zmestí aj 1,5-litrová fľaša.