Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


MOVANO KOMBI. ŽIADNA PRÁCA NIE JE NEMOŽNÁ.

Zoznámte sa s Opelom Movano. Veľká dodávka, ktorá je navrhnutá a postavená s ohľadom na vás a vaše podnikanie. Vyberte si 6-miestne alebo 9-miestne Kombi  so špičkovou úrovňou bezpečnostikomfortu .

Movano Kombi s dvoma dĺžkami a dvoma výškami strechy zabezpečuje pohodlnú prepravu pre 9 osôb plus flexibilný nákladný priestor pre ich vybavenie. Spoznajte jeho výhody:

 

  • široký postoj
  • výrazné oblúky kolies
  • dvere so širokým otváraním
  • vynikajúca hospodárnosť a výkonnosť
  • prvotriedny komfort
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

POHODLIE CESTUJÚCICH SA SNÚBI S FLEXIBILNÝM NÁKLADNÝM PRIESTOROM.

Movano zvyšuje latku v oblasti dizajnu interiéru dodávok a ponúka praktickú a dobre vybavenúpohodlím osobného automobilu pre všetkých cestujúcich. Odstránením dvoch zadných radov sedadiel získate ďalší priestor.

 

Kombi prináša ideálnu kombináciu nosnosti pasažierov i nákladu. Jednoznačnou prioritou je bezpečnosť; každé sedadlo je vybavené samonavíjacími diagonálnymi bezpečnostnými pásmi a vatovanými opierkami hlavy. Deväťmiestne Kombi má dvojité lavicové sedadlo pre spolujazdcov, zadné lavicové sedadlá v druhom a treťom rade pre troch cestujúcich a posuvné dvere na príjazdovej strane, čím zaisťuje pohodlné a dobre prístupné sedenie pre všetkých šesť cestujúcich.

 

Dve zadné lavicové sedadlá možno demontovať bez použitia náradia, čím sa v prípade potreby rýchlo a ľahko uvoľní ďalší priestor pre náklad.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

VKUSNÝ VÝBER FARIEB.

Vaše Movano ponúka na výber až 100 špeciálnych farieb1, takže ho možno prispôsobiť presne tak, aby odrážalo vašu obchodnú značku - je to účinnejšie než vizitka či plagát.

 

1Voliteľná výbava