Jazdná dynamika
Motor
Mokka je odvážnym vyjadrením čistého nového dizajnového jazyka značky Opel. Ale nestačí jej o ňom iba hovoriť. Mokka sú predovšetkým skutky, nie slová, a na ich realizáciu má vysokovýkonné pohonné sústavy a výnimočné ovládanie. 
Dynamický zážihový turbomotor s objemom 1,2 l s priamym vstrekovaním paliva od spoločnosti Opel dodáva až 130 k výkonu, zatiaľ čo pokročilý 1,5-litrový vznetový pohon vyvinie sviežich 110 k. Oba ponúkajú ako štandard vynikajúcu využiteľnosť paliva a nízke emisie CO2.
Prevodovka a režimy jazdy
Preskúmajte ponuku prevodoviek a technológiu na zvýšenie výkonu, ktoré dokonale dopĺňajú vaše potreby aj štýl jazdy. Mokka ponúka možnosť výberu šesťstupňovej manuálnej alebo špičkovej osemstupňovej automatickej prevodovky. 
Pocíťte spojenie s vozovkou. Použite športové radiace páčky na manuálne ovládanie preraďovania, kedykoľvek potrebujete – alebo jednoducho kedykoľvek, keď na to dostanete chuť. Mokka aj s osemstupňovou automatickou prevodovkou ponúka vodičom viac možností, v žiadnom prípade nie menej. Po stlačení prepínača režimov jazdy sa zmení aj výkonnostný profil vozidla: športový „Sport“ zabezpečuje maximálnu dynamiku, ekologický „Eco“ zasa maximálne hospodárnu jazdu a režim bežnej jazdy „Normal“ zaisťuje vyváženosť každodennej jazdy.
Technológia na zvýšenie výkonu
Už len pri pohľade na krásne proporcie modelu Mokka vám musí byť jasné, že jej tvorcovia pochopili, že byť len výkonný nestačí. Musíte presne vedieť, kde a ako tento výkon použiť. V absolútnej miere to platí aj pre výkon modelu Mokka – vďaka inteligentným funkciám a pokročilým technológiám si môže každý vychutnať výkon pri plnom pocite kontroly.