Dizajn
Atraktívny vzhľad
Atletický a dynamický vzhľad novej Mokky je viac ako len odvážnym vyjadrením  čistého progresívneho dizajnu. Je to vyjadrením úplne novej filozofie nemeckého inžinierstva a sebaistej vízie atraktívnej budúcnosti značky Opel. 
Inovujte svoju Mokku na GS Line a dodáte jej štýlu nový, športovejší rozmer s jedinečnými pútavými vizuálnymi akcentmi.
Čistá pastva pre oči
Vzrušujúce línie karosérie modelu Mokka sú len začiatkom vašej cesty do nového sveta nemeckého dizajnu. Vo vnútri zistíte, ako harmónia proporcií, svetla, priestoru a technológií vytvára vskutku pozoruhodný zážitok z jazdy. 
Skvostné detaily
Mokka vyzerá úžasne z každého uhla. Každá línia a prvok, až po ultratenké koncové svetlá LED®, je stelesnením dynamickej formy v spojení s revolučnou funkciou. 
Pútavý vzhľad
Mokka prichádza s eleganciou a charakterom, ktoré ju na cestách okamžite odlíšia od ostatných ako výnimočné vozidlo, ktorému sa nepodobá žiadne iné. Posuňte jej športový charakter na novú úroveň a vyberte si z odvážnych a vizuálne osobitých diskov kolies z ľahkých zliatin s rozmermi 16”, 17” alebo 18” a ponuky výrazných farieb. 
Možnosti prispôsobenia strechy a kapoty
Odlíšte sa štýlovo. Preskúmajte exkluzívne dizajnové prvky a širokú paletu možností osobného prispôsobenia, ktoré umocňujú vzhľad vašej Mokky po každej stránke, vrátane vizuálne dynamického výberu farieb pre strechu a kapotu. 
Krásny rám
Nezameniteľne originálna vizuálna identita modelu Mokka prechádza celou karosériou a integruje v sebe čistotu formy a funkcie. Dizajn je účelový a dokonale dimenzovaný, od prednej masky Opel Vizor až po architektúru "plávajúcej strechy", ktorá jediným čistým pohybom vytvára rám okolo bočných okien. 

Svoju Mokku si môžete zvonka vytvoriť takú žiarivú a energickú, ako len chcete. Obloženie bočných okien je v ponuke v charakteristických farebných odtieňoch červenej, striebornej a čiernej.1

 

1 Červená a strieborná budú v ponuke od uvedenia modelu na trh, čierna až na jar 2021.