Konektivita
Navigácia

Špičkový navigačný systém s dotykovou obrazovkou od spoločnosti Opel vás navedie na najlepšiu možnú trasu a zobrazí aktuálne dopravné informácie. Vyberte si multimediálny systém Multimedia Navi Pro s displejom 10"1 a službami živej navigácie Live2 alebo systém Multimedia Navi s displejom 7"1. 

 

 

1 Voliteľné.

2 Služby Live navigácie obsahujú online informácie o dopravnej situácii, ceny pohonných hmôt, informácie o parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest online, vyhľadávanie nabíjacích staníc online, počasie a bezpečnosť na cestách s výstražnými hláseniami: uvedenie na trh sa plánuje na rok 2021.

Informačno-zábavný systém
Mokka je to správne miesto – ponúka úplnú kompatibilitu systémov Apple CarPlayTM1 a Android AutoTM2, 3, natívne prehrávanie cez rozhranie Bluetooth®4, niekoľko konektorov USB a audiosystém so šiestimi reproduktormi, ktorý prináša bohatý hudobný zážitok na cestách.  

1 Apple CarPlay™ a Apple Siri™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc., registrované v USA a ďalších krajinách.

2 Android Auto™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

3 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Kompatibilitu svojho zariadenia si môžete overiť na stránkach www.apple.com alebo www.android.com alebo u svojho predajcu Opel.

4 Bluetooth® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG Inc.

Bezdrôtové nabíjanie
Ak chcete, aby vaša Mokka zostala priestrannou a prehľadne usporiadanou oázou digitálnej detoxikácie, môžete nabíjať kompatibilné zariadenia pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky1. Zabudované bezpečnostné prvky na detekciu rýchleho pohybu zabraňujú poškodeniu batérie vášho zariadenia v dôsledku bezdrôtového preťaženia pri jazde po nerovnom povrchu.  
Voliteľné. Môže vyžadovať príslušenstvo pre smartfón. Indukčné nabíjanie iba so smartfónmi kompatibilnými s protokolom PMA alebo Qi. Kompatibilitu si môžete overiť u svojho predajcu Opel.
Služby OpelConnect1
Inteligentná ponuka služieb s novou úrovňou bezpečnosti a podpory vám zaistí pripojenie na cestách.  
  • Pokojná myseľ: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a informácie o stave vozidla. 
  • Praktické pohodlie: naše doplnkové služby pre elektrické vozidlá: funkcia elektronického diaľkového ovládania e-Remote, plánovač cesty a nabíjací preukaz – s nami ste stále v pohybe!
  • Inteligentná jazda: Vychutnajte si uvoľnenú jazdu vďaka Live navigácii a Správe cesty a jazdy.

 

1 Dostupnosť služieb OpelConnect sa v jednotlivých krajinách a vozidlách líši. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.