Dizajn
Postoj a proporcie
Nová Mokka-e a jej revolučný dizajn razí cestu do budúcnosti značky Opel. Každá línia a krivka, od pokojnej siluety crossoveru až po výraznú grafickú identitu, vyžaruje sebaistotu. Nezameniteľne odvážna Mokka-e – vozidlo, ktoré sa vyníma medzi všetkými svojím sebavedomím a individuálnym štýlom. 
Odvážte sa byť iní
Objavte priestor transformovaný novým smerovaním nemeckého dizajnu. Interiér prešiel kompletnou digitálnou detoxikáciou a posúva zážitok z jazdy na novú úroveň – je vylepšený o jedinečné kombinácie látok, ozdobných prvkov a poťahov stropu, aby vyhovoval vášmu štýlu. 
Odvážna z každého uhla
Nech sa na ňu pozriete odkiaľkoľvek, Mokka-e bude z každého uhla vyžarovať odvážny dizajn a akcenty progresívnych prvkov. Stále je čo objavovať – od hnacej jednotky až po tvarované zadné svetlá s technológiou full Eco-LED, ktoré harmonicky evokujú charakteristickú modernú masku Vizor. 
Výnimočnosť ako štandard
Vyberte si pútavé kolesá typické pre model Mokka-e,  z ponuky štýlových diskov z ľahkých zliatin s priemerom 16“, 17“ alebo 18“. Nič nevypovie viac o tom, že ste pripravení vidieť a byť videní, než dokonalá výbava doplnkov a príslušenstva. A s týmito kolesami vyzerá Mokka-e rovnako elegantne ako jazdí. 
Osobny štýl
Vystúpte z davu a vyniknite unikátnymi dizajnovými prvkami. Pri pohľade na Mokku-e sa jej na cestách už teraz nič nevyrovná, no vy si ju môžete ešte individuálne prispôsobiť pomocou rôznych možností výberu strechy a kapoty. 
Nová ikona
Maska Vizor je nový kultový charakteristický prvok značky Opel. Elegantne sa v ňom integruje množstvo zariadení, senzorov a funkcií prednej časti vozidla do jediného,  progresívneho poľa, ktoré stojí na čele nového dizajnu vozidiel Opel, a to doslovne aj emocionálne.