Konektivita
Navigácia
Špičková dotyková obrazovka navigačného systému od spoločnosti Opel vás navedie na možnú trasu a zobrazí aktuálne dopravné informácie, najbližšie nabíjacie stanice a informácie o voľných nabíjacích miestach v ktorejkoľvek vybranej lokalite. Vyberte si multimediálny systém Multimedia Navi Pro s displejom 10"1 a službami živej navigácie Live2 alebo systém Multimedia Navi s displejom 7"1

1 Voliteľné.

2 Služby Live navigácie obsahujú online informácie o dopravnej situácii, ceny pohonných hmôt, informácie o parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest online, vyhľadávanie nabíjacích staníc online, počasie a bezpečnosť na cestách s výstražnými hláseniami: uvedenie na trh sa plánuje na rok 2021.

Infotainment
Mokka-e je to správne miesto – ponúka úplnú kompatibilitu systémov Apple CarPlayTMa Android AutoTM2, 3, natívne prehrávanie cez rozhranie Bluetooth®4, konektory USB a šesťbodový audiosystém, ktorý prináša bohatý hudobný zážitok na cestách.  

1 Apple CarPlay™ a Apple Siri™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc., registrované v USA a ďalších krajinách.

2 Android Auto™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

3 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Kompatibilitu svojho zariadenia si môžete overiť na stránkach www.apple.com alebo www.android.com alebo u svojho predajcu Opel.

4 Bluetooth® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG Inc.

Bezdrôtové nabíjanie

Ak chcete, aby vaša Mokka-e zostala priestrannou a prehľadne usporiadanou oázou digitálnej detoxikácie, môžete nabíjať podporované zariadenia pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky1. Zabudované bezpečnostné prvky na detekciu rýchleho pohybu zabraňujú poškodeniu batérie vášho zariadenia v dôsledku bezdrôtového preťaženia pri jazde po nerovnom povrchu.

 

1Voliteľné. Môže vyžadovať príslušenstvo pre smartfón. Indukčné nabíjanie iba so smartfónmi kompatibilnými s protokolom PMA alebo Qi. Kompatibilitu si môžete overiť u svojho predajcu Opel.

 
Služby OpelConnect1
Inteligentná ponuka služieb s novou úrovňou bezpečnosti a podpory vám zaistí pripojenie na cestách – aj pri jazde na elektrický pohon. 
  • Pokojná myseľ: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a informácie o stave vozidla. 
  • Praktické pohodlie: naše doplnkové služby pre elektrické vozidlá: funkcia elektronického diaľkového ovládania e-Remote, plánovač cesty a nabíjací preukaz – s nami ste stále v pohybe!
  • Inteligentná jazda: Vychutnajte si uvoľnenú jazdu vďaka Live navigácii a Správe cesty a jazdy.

 

1 Dostupnosť služieb OpelConnect sa v jednotlivých krajinách a vozidlách líši. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.