ZÁJDITE ĎALEJ.

Spoznajte hlavné faktory, ktoré ovplyvňujú dojazd, a naučte sa na ne reagovať. Zo svojho Opelu Mokka-e tak získate maximum.

RÝCHLOSŤ
Najvýznamnejším faktorom, ktorý ovplyvňuje dojazd, je rýchlosť. Napríklad pri ustálenej rýchlosti 130 km/h sa dojazd vášho modelu Mokka-e skráti na polovicu v porovnaní s WLTP. 
ŠTÝL JAZDY
Vždy, keď zrýchlite, strácate energiu. A po každom prudkom zabrzdení musíte opäť zrýchliť. S ekologickým režimom jazdy a rekuperačným brzdením ušetríte svojej Mokke-e až 15 % dojazdu!  
TEPELNÝ KOMFORT A VYHRIEVANIE
Rozdiel v dojazde v dôsledku kúrenia môže byť medzi jednotlivými ročnými obdobiami až 35 %, pretože energia sa čerpá priamo z akumulátora. Vyhriatie interiéru vozidla Mokka-e pred jazdou počas nabíjania je skvelý spôsob, ako uchovať dojazd a pohodlne cestovať. 
TIP: Zobrazený dojazd na vašej Mokke-e, aj keď je plne nabitá, je len predpoveď, ktorá vychádza z vášho predchádzajúceho jazdného správania. Ak vezmete do úvahy faktory ovplyvňujúce dojazd (napr. rýchlosť, štýl jazdy, tepelný komfort), zobrazený dojazd sa upraví podľa vášho nového jazdného správania.