Dizajn
Odvážny a čistý dizajn
Dramaticky odlišný, výrazný profil modelu Sport Tourer prináša nové poňatie, ktoré definuje progresívny nový dizajnový jazyk značky Opel, vrátane charakteristickej masky Vizor®. Vďaka svojmu výrazne ostrému vzhľadu a svalnatému štýlu pôsobí toto vozidlo sebavedome všade, kam sa pohne. 
Znamenitý interiér

Zažite digitálne detoxikovanú jazdu v kokpite Opel Pure Panel®1. Relaxujte v ergonomických aktívnych predných sedadlách2 čalúnených luxusnou Alcantarou alebo kožou Nappa s funkciami vetrania a masáže.

 

1 V ponuke je Pure Panel a Pure Panel Pro. Zobrazený je voliteľný obsah.
2 Certifikované organizáciou Kampaň za zdravý chrbát (AGR). Certifikát je pečaťou kvality, ktorú udeľuje nezávislá skúšobná komisia.

 
Úžasné vizuálne prvky

Vizuálne prvky, ako je voliteľná čierna strecha,1 zvýraznia váš osobný štýl.

 

1 V ponuke ako súčasť štandardnej výbavy na vybraných modeloch.

 
Disky kolies z ľahkých zliatin
Vyjadrite svoju individualitu pomocou nášho exkluzívneho sortimentu diskov kolies z ľahkých zliatin. Vďaka týmto diskom s odvážnym a čistým dizajnom vyzerá Astra Sports Tourer rovnako vzrušujúco ako jazdí. 
Nemecká precíznosť
Precízne nemecké proporcie sa riadia princípom kompasu až po energeticky úsporné zadné svetlá LED. 
Vizor®
Tam, kde by iné vozidlá mali bežnú mriežku chladiča, má Opel Astra charakteristickú masku Vizor®. Tento nápadný panel je rýdzo nemeckým dizajnom, kde forma nesleduje funkciu, a sú v ňom elegantne integrované svetlomety, predné zariadenia, senzory a funkcie do hladkého jednoliateho celku.