Konektivita
Multimédiá
Nový plne digitálny kokpit Pure Panel® má 10˝ združený prístroj a 10˝ centrálnu dotykovú obrazovku so systémami Apple CarPlay™1 a Android Auto™1,2. Jeho intuitívne používateľské rozhranie možno v plnej miere osobne prispôsobiť pomocou individuálnej správy profilov, ktorej súčasťou je aj funkcia rozpoznávania vodiča. Rádio AM/FM/DAB+, audio streaming cez Bluetooth®3 a dva konektory USB-C sú súčasťou štandardnej výbavy. A aby ste boli na cestách bez starostí, systém obsahuje aj služby OpelConnect pre tiesňové hovory a hovory v prípade poruchy, ako aj automatické aktualizácie prostredníctvom bezdrôtového prenosu. 
1 Apple CarPlayTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc. registrovaná v USA a ďalších krajinách a Android AutoTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.
2 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Ak si chcete skontrolovať kompatibilitu svojho zariadenia, navštívte stránku www.apple.com alebo www.android.com, prípadne sa obráťte na miestneho predajcu Opel.
Navigácia
Živá navigácia Live je doplnená o online informácie o doprave a parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest online a aktualizované informácie o počasí1. Systém je možné aktivovať hlasom pomocou slov „Hej Opel!“, ktoré ho prebudia. Odošlite svoj cieľ do vozidla pomocou smartfónu a aplikácie myOpel alebo si nechajte vygenerovať kompletnú trasu z miesta, kde sa nachádzate, pomocou funkcie navádzania na poslednom úseku cesty. A nakoniec, navádzanie na trase možno zobrazovať pomocou projekčného displeja Intelli-HUD2, združeného prístroja alebo centrálneho dotykového displeja, podľa toho, akú kombináciu uprednostňujete.
Podrobnejšie informácie o vyššie uvedených službách, ako aj návod na vykonanie povinnej online aktivácie nájdete aj v našom letáku „TOMTOM for Opel“. 
1 Balík navigácie Connected Navigation Pack Plus je zahrnutý na tri roky, dostupnosť a rozsah pripojených služieb sa líši v závislosti od krajiny a vozidla. Na používanie balíka Connected Navigation Pack Plus je potrebná aktivácia prostredníctvom obchodu OpelConnect Store alebo aplikácie myOpel.
Bezdrôtové nabíjanie

Udržujte kabínu bez káblov a nabíjajte kompatibilné zariadenia pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky1. Zabudovaná poistka proti rýchlemu pohybu navyše zabraňuje poškodeniu batérie vášho zariadenia v dôsledku preťaženia bezdrôtovej siete pri jazde po nerovnom povrchu.

 

1 Dostupnosť závisí od ponuky. Iba pre zariadenia kompatibilné s protokolom PMA alebo QI. Ak si chcete overiť kompatibilitu svojho zariadenia, obráťte sa na svojho predajcu Opel.

 
Služby OpelConnect

Inteligentné technologické systémy a súvisiace služby1 ponúkajú konektivitu a moderné inovácie, ktoré vás ochránia a zabezpečia vám vzrušujúcu a efektívnu cestu.

 

  • Pokojná myseľ: tiesňové volania a volania v prípade poruchy2, stav vozidla a údaje o vozidle, ktoré vám poskytnú informácie o počte najazdených kilometrov, hladine paliva alebo upozornenia na údržbu, aby ste sa nemuseli o nič starať a mali pokoj na duši za každých okolností.
  • Pohodlie: služba elektronického diaľkového ovládania e-Remote Control3 na kontrolu stavu akumulátora, správu nabíjania a nastavenie klimatizácie prostredníctvom aplikácie myOpel.
  • Inteligentná jazda: pokojnejšie cesty vďaka balíku navigácie Connected Navigation Pack Plus4 a službe Správa cesty a jazdy.
 
1 Dostupnosť a rozsah služieb sa líši v závislosti od krajiny a vozidla. Služby môžu vyžadovať predplatné alebo poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.
2 Využívanie služieb tiesňového volania a volania v prípade poruchy si vyžaduje podpísanie zmluvných podmienok spolu s písomným vyhlásením o udelení súhlasu s lokalizáciou vozidla pri objednávke vozidla a závisí od pokrytia a dostupnosti siete. Služba volania v prípade poruchy (Opel Mobilservice) je v prvom roku od prvej registrácie bezplatná, potom je spoplatnená. Informácie o službách Opel Connect nájdete na adrese www.opel.de/connect a o službe Opel Mobile na adrese www.opel.de/mobilservice. Platia príslušné všeobecné podmienky.
3 Len pre model Astra Plug-in Hybrid
4 Služby balíka navigácie Connected Navigation Pack Plus sú zahrnuté na tri roky, potom sa na ne vzťahuje dodatočné predplatné. Dostupnosť a rozsah služieb sa líši v závislosti od krajiny a vozidla. Služby môžu vyžadovať predplatné alebo poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.