Skip To Content
Prvky výbavy

Nový Opel Astra Plug-in Hybrid

Dizajn

Pohľad do budúcnosti
Nový Opel Astra Plug-in Hybrid si v žiadnom prípade nepomýlite s iným vozidlom. Každá jeho línia a krivka jasne vypovedá o tom, že takto vyzerá budúcnosť jazdy. Každý jedinečný aspekt a neočakávaný prvok umožňuje modelu Astra Plug-in Hybrid odlíšiť sa od ostatných, počnúc odvážnymi kontúrami charakteristickej masky Vizor®, ktorá dominuje prednej časti vozidla, až po rovné, napnuté plochy, ktoré mu dodávajú sebavedomý športový postoj.  
 
Výnimočný interiér 

Zažite nový svet dizajnu a inovácií v interiéri budúcej generácie. Vnútri nového modelu Astra Plug-in Hybrid objavíte nový a vylepšený digitálne minimalistický Pure Panel®1 od spoločnosti Opel, ktorý sprehľadňuje informácie pre vodiča ako nikdy predtým. Uvoľnite sa v ergonomických aktívnych predných sedadlách2 čalúnených luxusným materiálom Alcantara alebo kožou Nappa, ktoré disponujú aj funkciou odvetrávania a masáže. Obklopte sa priestorom, technológiami a čistým nezahlteným komfortom vďaka najmodernejším možnostiam pripojenia.


1K dispozícii v dvoch úrovniach. Zobrazuje sa voliteľný obsah, ktorý bude dostupný neskôr.

2Certifikované nemeckou organizáciou AGR (Kampaň za zdravý chrbát). Certifikát je pečaťou kvality, ktorý udeľuje nezávislá skúšobná komisia.

 
Štýl nadovšetko

Teraz máte príležitosť vymaniť sa zo všednosti, pretože ešte nikdy nebolo také jednoduché vyniknúť. Posuňte svoj osobný štýl na ďalšiu úroveň pomocou odvážnych vizuálnych vylepšení modelu Astra Plug-in Hybrid, napríklad elegantnej čiernej strechy1.


1Dostupné v štandardnej výbave len vo vybraných modeloch.

 
Spojte sa s najlepšími
Už vás nebaví plávať z davom? Začína vám prekážať jednotvárnosť? Oslávte svoju individualitu extra dávkou vizuálnej dynamiky, ktorú modelu Astra Plug-in Hybrid dodávajú špeciálne disky kolies z ľahkých zliatin. Vďaka širokej ponuke športových diskov s odvážnym a čistým dizajnom vyzerá Astra Plug-in Hybrid rovnako úžasne, ako jazdí.  
 
Skvelý z každého uhla
Ten najčistejší dizajn sa vyznačuje dokonalými líniami a vyhotovením. A preto je všetko na novom modeli Opel Astra Plug-in Hybrid dokonale vyvážené a plní svoj účel do posledného detailu. Úžasne precízne nemecké proporcie sa riadia princípom jednotnosti, kde dokonca aj energeticky úsporné zadné LED svetlá dokonale ladia s vizuálnou osou vozidla. 
 
Zoči-voči budúcnosti
Stojíte zoči-voči najvýraznejšiemu hatchbacku v okolí. Tam, kde majú ostatné vozidlá obyčajnú mriežku chladiča, má Opel Astra Plug-in Hybrid svoju charakteristickú masku Vizor®. Tento pôsobivý panel predstavuje čistý nemecký dizajn, kde sa forma podriaďuje funkcii a elegantne spája jednotlivé prvky prednej časti vozidla, senzory a funkcie do súvislého celku.    
 

Bezpečnosť a inovácie

Pixelové svetlá intelli-lux® 
Opel Astra Plug-in Hybrid používa najnovšie pixelové svetlá Intelli-Lux®. Tento nový, vylepšený systém predstavuje obrovský posun v technológii svetlometov, ktorý dokonca prevyšuje aj predošlé generácie svetiel Intelli-Lux. Zvýšením počtu samostatne ovládateľných LED prvkov na 168 sa výrazne zlepšila viditeľnosť. Vďaka tomuto riešeniu sú neustále k dispozícii neoslňujúce diaľkové svetlá, ktoré sa automaticky prispôsobujú tak, aby neoslepovali vodičov protiidúcim vozidiel.  
 
Rozšírený projekčný displej
Naozaj futuristicky pôsobí v modeli Astra Plug-in Hybrid projekčný displej Intelli-HUD, ktorý šikovne premieta dôležité informácie priamo na čelné sklo do zorného poľa vodiča. Táto najnovšia generácia technológie HUD od spoločnosti Opel prináša širšiu oblasť projekcie a vyššie rozlíšenie, pričom môžete nastaviť, aby sa zobrazovali rôzne stránky prepojené s prístrojovým panelom, ako napríklad automaticky otvárané upozornenia, prichádzajúce hovory či informácie o médiách.  
 
Intelli-Drive 1.0 
Tento systém spája schopnosti troch najvyspelejších technológií modelu Astra Plug-in Hybrid a poskytuje tak neporovnateľné ovládanie a kontrolu nad vozidlom počas jazdy. Súčasťou systému Intelli-Drive 1.0 je asistent na reguláciu polohy v jazdnom pruhu (LPA), ktorý dokáže jemne skorigovať riadenie a stabilnejšie udržiava model Astra medzi deliacimi čiarami jazdného pruhu. Zahŕňa tiež asistenta zmeny jazdného pruhu, ktorý upozorňuje na rýchlo sa približujúce vozidlá, resp. vozidlá v mŕtvom uhle, a tiež systém upozornenia na premávku za vozidlom, ktorý počas cúvania upozorňuje na približujúce sa objekty vrátane cyklistov či chodcov, a to už od vzdialenosti 40 metrov. 
 
Intelli-Vision
Systém Intelli-Vision využíva štyri kamery umiestnené po obvode modelu Astra Plug-in Hybrid a aktivuje sa automaticky po zaradení spätného chodu (alebo na požiadanie). V reálnom čase zobrazuje obraz vo vysokom rozlíšení, ktorý je tou najlepšou pomôckou pri kontrole okolia vozidla. Prepínaním medzi jednotlivými kamerami získate jasný prehľad o vozidlách, ktoré sa k vám približujú zboku. Navyše s jeho pomocou hravo zaparkujete aj na tie najtesnejšie miesta. 
 
Intelli-Drive 2.0
V rámci systému Intelli-Drive 2.0 navzájom spolupracujú tie najvyspelejšie a najintuitívnejšie asistenčné technológie od spoločnosti Opel, vďaka čomu prináša nová Astra najvyššiu možnú bezpečnosť a uvoľnenie počas jazdy. Súčasťou systému sú viaceré prvky, ako napríklad funkcia prispôsobenia rýchlosti v zákrutách (CSA), ktorá počíta a upravuje zrýchlenie modelu Astra Plug-in Hybrid pri rýchlom prejazde zákrut, čím zaručuje maximálny komfort a kontrolu nad vozidlom. Ďalšou je pokročilá funkcia inteligentného prispôsobenia rýchlosti (A-ISA), ktorá sleduje dopravné značky a na základe nich spomaľuje alebo zrýchľuje vozidlo. Navyše dokáže zohľadniť aj poveternostné podmienky. Okrem toho je súčasťou systému Intelli-Drive 2.0 aj funkcia poloautomatickej zmeny jazdného pruhu (SALC), ktorá dokáže rozpoznať preraďovanie do vedľajšieho pruhu a môže tento manéver vykonať namiesto vás. 
 
Bezkľúčový systém odomykania a štartovania
Bezkľúčový systém odomykania a štartovania v novom modeli Astra Plug-in Hybrid sa spolu s inteligentnými kapacitnými kľučkami dverí stará o to, aby vás pred ďalšou jazdou už nič nezdržiavalo. Stačí nastúpiť, stlačiť štartovacie tlačidlo a môžete vyraziť. 
 

Prvotriedny komfort

Ergonomické aktívne sedadlá

Ergonomické aktívne sedadlá1 v novom modeli Opel Astra Plug-in Hybrid nesú pečať kvality nemeckej organizácie AGR2 (Kampaň za zdravý chrbát). Tieto sedadlá so širokými možnosťami nastavenia vrátane nastaviteľných opierok hlavy, elektronicky ovládanej bedrovej opierky či vysúvateľnej opory stehien sú nielen mimoriadne pohodlné, ale zároveň podporujú aj zdravé držanie tela, čím zaručujú dlhodobú pohodu vodiča a cestujúcich. 

 

 

1Voliteľné na vybraných stupňoch výbavy.

2Certifikát je pečaťou kvality, ktorú udeľuje nezávislá skúšobná komisia zložená z odborníkov z rôznych lekárskych odborov.

 
Vyhrievané prvky

S vyhrievaným čelným sklom ThermaTec®1 sa môžete tešiť na rýchle a efektívne odmrazovanie a odhmlievanie. Počas chladných rán vás zasa prijemne zohreje funkcia vyhrievania na predných1 a dokonca krajných zadných sedadlách1, ako aj na volante1.

 


1Voliteľná výbava.

 
Panoramatické strešné okno

Panoramatické strešné okno1 vpúšťa do priestranného interiéru modelu Opel Astra Plug-in Hybrid záplavu svetla. Dá sa otvoriť čiastočne do polohy vetrania alebo úplne, aby si vodič a ostatní cestujúci mohli dopriať zážitok z jazdy v dokonale presvetlenom a vzdušnom prostredí. 


1Voliteľná výbava.

 
Intelli-air
Intelli-Air je nový vysokoúčinný vzduchový filter, ktorý neustále poskytuje informácie o kvalite ovzdušia a pomáha v kabíne udržiavať svieži a čistý vzduch.
 

Konektivita

Multimédiá

Vychutnajte si aj na cestách svoje najodvážnejšie rytmy či relax v jeho najčistejšej podobe. Nový plne digitálny kokpit Pure Panel® zahŕňa 10-palcový blok prístrojov a 10-palcovú centrálnu dotykovú obrazovku, ktorá podporuje bezdrôtovú integráciu smartfónu prostredníctvom služieb Apple CarPlay™1 a Android Auto™1,2. Nové intuitívne rozhranie na spôsob smartfónu si môžete kompletne prispôsobiť pomocou správy jednotlivých profilov vrátane rozpoznávania vodiča. Viac vnútorného pokoja zas prinášajú služby tiesňového volania a volania v prípade poruchy OpelConnect, ako aj automatické aktualizácie na diaľku. Súčasťou multimediálneho systému je rádioprijímač AM/FM/DAB+, funkcia streamovania zvuku cez Bluetooth®3 a dva porty USB-C, s ktorými si užijete podmanivú hudbu všade, kam sa vyberiete.


1Apple CarPlayTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách, a Android AutoTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

 

2Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Kompatibilitu svojho zariadenia si môžete overiť na stránkach www.apple.com alebo www.android.com alebo u miestneho predajcu Opel.

 

3Bluetooth® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG inc.

 
Navigácia

Najmodernejší navigačný systém od spoločnosti Opel prináša online dopravné správy, informácie o parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest a aktuálne predpovede počasia1, pričom navigačné pokyny sa zobrazujú na projekčnom displeji Intelli-HUD2, bloku prístrojov alebo centrálnej dotykovej obrazovke, podľa toho akú kombináciu preferujete. Po vyslovení aktivačnej frázy „Hey Opel!“ bude tento inteligentný systém dokonca plniť vaše hlasové príkazy. Vďaka pripojeným navigačným službám vrátane aktualizácie máp na diaľku budete jazdiť s rozumom. Okrem toho si môžete cestovanie ďalej vylepšiť voľbou Hi-Fi systému s 8 reproduktormi2. Ďalším užitočným riešením je možnosť odoslania cieľa do vozidla za pomoci smartfónu a aplikácie myOpel alebo funkcia navádzania na posledný kilometer, ktorá vás od zaparkovaného vozidla dovedie do konečného cieľa cesty.

 


1Balík Connected Navigation Pack Plus sa sprístupňuje na obdobie 3 rokov, pričom dostupnosť a rozsah pripojených služieb sa môžu v jednotlivých vozidlách a krajinách líšiť. Ak chcete využívať balík Connected Navigation Pack Plus, musíte si ho aktivovať prostredníctvom obchodu OpelConnect Store alebo v aplikácii myOpel.


2Voliteľný obsah.  

 
Bezdrôtové nabíjanie

Kabína nového modelu Opel Astra Plug-in Hybrid sa v rámci digitálnej detoxikácie zbavila všetkého prebytočného a predstavila inovatívne prvky, vďaka ktorým si zachováva rýdzosť a striedmosť bez zhluku káblov. Svoje kompatibilné zariadenia môžete nabíjať pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky1. Zabudovaná ochranná funkcia detekcie rýchleho pohybu zabraňuje pri jazde po hrboľatých cestách poškodeniu batérie zariadenia v dôsledku preťaženia. 

1Dostupnosť závisí od ponuky. Iba pre zariadenia kompatibilné s protokolom PMA alebo QI. Ak si chcete overiť kompatibilitu svojho zariadenia, obráťte sa na predajcu Opel.

 
Služby OpelConnect

Systémy na báze inteligentnej technológie a súvisiace služby1, ktoré ponúkajú rôzne možnosti pripojenia a moderné inovácie, aby ste boli v bezpečí a zároveň si užili vzrušujúcu a hospodárnu jazdu.

 

  • Vnútorný pokoj: tiesňové volanie a volanie v prípade poruchy2 a tiež zobrazovanie stavu vozidla a ďalších informácií o prejdenej vzdialenosti, stave paliva alebo upozornení na potrebu údržby, aby ste z jazdy mali zakaždým dobrý pocit. 
  • Praktické funkcie: služby elektronického diaľkového ovládania3 na kontrolu stavu akumulátora, riadenie nabíjania a nastavenie klimatizácie prostredníctvom aplikácie myOpel.
  • Inteligentná jazda: vďaka balíku Connected Navigation Pack Plus4 a službám správy cesty a jazdy môžete cestovať úplne uvoľnene.
 

1Dostupnosť a rozsah služieb sa môžu v jednotlivých krajinách a vozidlách líšiť. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.

 

2Používanie tiesňového volania a volania v prípade poruchy vyžaduje podpísanie obchodných podmienok vrátane písomného súhlasu s lokalizáciou vozidla pri objednávaní vozidla a závisí od pokrytia a dostupnosti siete. Poruchová služba (Opel Mobilservice) je bezplatná jeden rok od prvej registrácie, potom je dostupná za poplatok. Informácie o službách Opel Connect nájdete na stránke https://www.opel.sk/connect/overview.html a o poruchovej službe Opel Mobilservice na stránke https://www.opel.sk/owners/opel-assistance.html. Platia príslušné všeobecné obchodné podmienky.

 

3Len pre model Astra Plug-in Hybrid.

 

4Služby balíka Connected Navigation Pack Plus sa sprístupňujú na obdobie 3 rokov a potom budú spoplatnené. Dostupnosť a rozsah služieb sa môžu v jednotlivých krajinách a vozidlách líšiť. Služby môžu vyžadovať predplatné alebo poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.

Príslušenstvo Opel+

Splníme vaše individuálne potreby

S originálnym príslušenstvom Opel+ môžete vyjadriť svoju osobnosť a vyťažiť zo svojho vozidla Astra Plug-in Hybrid maximum. Navrhnuté a testované pre váš Opel.

 

Obrázok sa môže líšiť od predávaného produktu.Obrázok sa môže líšiť od predávaného produktu.

Univerzálna nabíjačka
Zobraziť podrobnosti
Nabíjací kábel
Zobraziť podrobnosti
Nosič na bicykle
Zobraziť podrobnosti
Podložka do batožinového priestoru
Zobraziť podrobnosti

Čo ďalej?