Dizajn
Pohľad do budúcnosti
Nový Opel Astra Plug-in Hybrid si v žiadnom prípade nepomýlite s iným vozidlom. Každá jeho línia a krivka jasne vypovedá o tom, že takto vyzerá budúcnosť jazdy. Každý jedinečný aspekt a neočakávaný prvok umožňuje modelu Astra Plug-in Hybrid odlíšiť sa od ostatných, počnúc odvážnymi kontúrami charakteristickej masky Vizor®, ktorá dominuje prednej časti vozidla, až po rovné, napnuté plochy, ktoré mu dodávajú sebavedomý športový postoj.   
Výnimočný interiér 

Zažite nový svet dizajnu a inovácií v interiéri budúcej generácie. Vnútri nového modelu Astra Plug-in Hybrid objavíte nový a vylepšený digitálne minimalistický Pure Panel®1 od spoločnosti Opel, ktorý sprehľadňuje informácie pre vodiča ako nikdy predtým. Uvoľnite sa v ergonomických aktívnych predných sedadlách2 čalúnených luxusným materiálom Alcantara alebo kožou Nappa, ktoré disponujú aj funkciou odvetrávania a masáže. Obklopte sa priestorom, technológiami a čistým nezahlteným komfortom vďaka najmodernejším možnostiam pripojenia.


1
K dispozícii v dvoch úrovniach. Zobrazuje sa voliteľný obsah, ktorý bude dostupný neskôr.

2Certifikované nemeckou organizáciou AGR (Kampaň za zdravý chrbát). Certifikát je pečaťou kvality, ktorý udeľuje nezávislá skúšobná komisia.

 
Štýl nadovšetko

Teraz máte príležitosť vymaniť sa zo všednosti, pretože ešte nikdy nebolo také jednoduché vyniknúť. Posuňte svoj osobný štýl na ďalšiu úroveň pomocou odvážnych vizuálnych vylepšení modelu Astra Plug-in Hybrid, napríklad elegantnej čiernej strechy1.


1
Dostupné v štandardnej výbave len vo vybraných modeloch.

 
Spojte sa s najlepšími
Už vás nebaví plávať z davom? Začína vám prekážať jednotvárnosť? Oslávte svoju individualitu extra dávkou vizuálnej dynamiky, ktorú modelu Astra Plug-in Hybrid dodávajú špeciálne disky kolies z ľahkých zliatin. Vďaka širokej ponuke športových diskov s odvážnym a čistým dizajnom vyzerá Astra Plug-in Hybrid rovnako úžasne, ako jazdí.    
Skvelý z každého uhla
Ten najčistejší dizajn sa vyznačuje dokonalými líniami a vyhotovením. A preto je všetko na novom modeli Opel Astra Plug-in Hybrid dokonale vyvážené a plní svoj účel do posledného detailu. Úžasne precízne nemecké proporcie sa riadia princípom jednotnosti, kde dokonca aj energeticky úsporné zadné LED svetlá dokonale ladia s vizuálnou osou vozidla.  
Zoči-voči budúcnosti
Stojíte zoči-voči najvýraznejšiemu hatchbacku v okolí. Tam, kde majú ostatné vozidlá obyčajnú mriežku chladiča, má Opel Astra Plug-in Hybrid svoju charakteristickú masku Vizor®. Tento pôsobivý panel predstavuje čistý nemecký dizajn, kde sa forma podriaďuje funkcii a elegantne spája jednotlivé prvky prednej časti vozidla, senzory a funkcie do súvislého celku.