Konektivita
Multimédiá

Vychutnajte si aj na cestách svoje najodvážnejšie rytmy či relax v jeho najčistejšej podobe. Nový plne digitálny kokpit Pure Panel® zahŕňa 10-palcový blok prístrojov a 10-palcovú centrálnu dotykovú obrazovku, ktorá podporuje bezdrôtovú integráciu smartfónu prostredníctvom služieb Apple CarPlay™1 a Android Auto™1,2. Nové intuitívne rozhranie na spôsob smartfónu si môžete kompletne prispôsobiť pomocou správy jednotlivých profilov vrátane rozpoznávania vodiča. Viac vnútorného pokoja zas prinášajú služby tiesňového volania a volania v prípade poruchy OpelConnect, ako aj automatické aktualizácie na diaľku. Súčasťou multimediálneho systému je rádioprijímač AM/FM/DAB+, funkcia streamovania zvuku cez Bluetooth®3 a dva porty USB-C, s ktorými si užijete podmanivú hudbu všade, kam sa vyberiete.


1Apple CarPlayTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách, a Android AutoTM je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

 

2Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Kompatibilitu svojho zariadenia si môžete overiť na stránkach www.apple.com alebo www.android.com alebo u miestneho predajcu Opel.

 

3Bluetooth® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG inc.

 
Navigácia

Najmodernejší navigačný systém od spoločnosti Opel prináša online dopravné správy, informácie o parkovaní, vyhľadávanie zaujímavých miest a aktuálne predpovede počasia1, pričom navigačné pokyny sa zobrazujú na projekčnom displeji Intelli-HUD2, bloku prístrojov alebo centrálnej dotykovej obrazovke, podľa toho akú kombináciu preferujete. Po vyslovení aktivačnej frázy „Hey Opel!“ bude tento inteligentný systém dokonca plniť vaše hlasové príkazy. Vďaka pripojeným navigačným službám vrátane aktualizácie máp na diaľku budete jazdiť s rozumom. Okrem toho si môžete cestovanie ďalej vylepšiť voľbou Hi-Fi systému s 8 reproduktormi2. Ďalším užitočným riešením je možnosť odoslania cieľa do vozidla za pomoci smartfónu a aplikácie myOpel alebo funkcia navádzania na posledný kilometer, ktorá vás od zaparkovaného vozidla dovedie do konečného cieľa cesty.

 


1Balík Connected Navigation Pack Plus sa sprístupňuje na obdobie 3 rokov, pričom dostupnosť a rozsah pripojených služieb sa môžu v jednotlivých vozidlách a krajinách líšiť. Ak chcete využívať balík Connected Navigation Pack Plus, musíte si ho aktivovať prostredníctvom obchodu OpelConnect Store alebo v aplikácii myOpel.


2Voliteľný obsah.  

 
Bezdrôtové nabíjanie

Kabína nového modelu Opel Astra Plug-in Hybrid sa v rámci digitálnej detoxikácie zbavila všetkého prebytočného a predstavila inovatívne prvky, vďaka ktorým si zachováva rýdzosť a striedmosť bez zhluku káblov. Svoje kompatibilné zariadenia môžete nabíjať pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky1. Zabudovaná ochranná funkcia detekcie rýchleho pohybu zabraňuje pri jazde po hrboľatých cestách poškodeniu batérie zariadenia v dôsledku preťaženia. 

1Dostupnosť závisí od ponuky. Iba pre zariadenia kompatibilné s protokolom PMA alebo QI. Ak si chcete overiť kompatibilitu svojho zariadenia, obráťte sa na predajcu Opel.

 
Služby OpelConnect

Systémy na báze inteligentnej technológie a súvisiace služby1, ktoré ponúkajú rôzne možnosti pripojenia a moderné inovácie, aby ste boli v bezpečí a zároveň si užili vzrušujúcu a hospodárnu jazdu.

 

  • Vnútorný pokoj: tiesňové volanie a volanie v prípade poruchy2 a tiež zobrazovanie stavu vozidla a ďalších informácií o prejdenej vzdialenosti, stave paliva alebo upozornení na potrebu údržby, aby ste z jazdy mali zakaždým dobrý pocit. 
  • Praktické funkcie: služby elektronického diaľkového ovládania3 na kontrolu stavu akumulátora, riadenie nabíjania a nastavenie klimatizácie prostredníctvom aplikácie myOpel.
  • Inteligentná jazda: vďaka balíku Connected Navigation Pack Plus4 a službám správy cesty a jazdy môžete cestovať úplne uvoľnene.
 

1Dostupnosť a rozsah služieb sa môžu v jednotlivých krajinách a vozidlách líšiť. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.

 

2Používanie tiesňového volania a volania v prípade poruchy vyžaduje podpísanie obchodných podmienok vrátane písomného súhlasu s lokalizáciou vozidla pri objednávaní vozidla a závisí od pokrytia a dostupnosti siete. Poruchová služba (Opel Mobilservice) je bezplatná jeden rok od prvej registrácie, potom je dostupná za poplatok. Informácie o službách Opel Connect nájdete na stránke https://www.opel.sk/connect/overview.html a o poruchovej službe Opel Mobilservice na stránke https://www.opel.sk/owners/opel-assistance.html. Platia príslušné všeobecné obchodné podmienky.

 

3Len pre model Astra Plug-in Hybrid.

 

4Služby balíka Connected Navigation Pack Plus sa sprístupňujú na obdobie 3 rokov a potom budú spoplatnené. Dostupnosť a rozsah služieb sa môžu v jednotlivých krajinách a vozidlách líšiť. Služby môžu vyžadovať predplatné alebo poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.