Prvotriedny komfort
Ergonomické aktívne sedadlá

Ergonomické aktívne sedadlá1 v novom modeli Opel Astra Plug-in Hybrid nesú pečať kvality nemeckej organizácie AGR2 (Kampaň za zdravý chrbát). Tieto sedadlá so širokými možnosťami nastavenia vrátane nastaviteľných opierok hlavy, elektronicky ovládanej bedrovej opierky či vysúvateľnej opory stehien sú nielen mimoriadne pohodlné, ale zároveň podporujú aj zdravé držanie tela, čím zaručujú dlhodobú pohodu vodiča a cestujúcich. 

 

 

1Voliteľné na vybraných stupňoch výbavy.

2Certifikát je pečaťou kvality, ktorú udeľuje nezávislá skúšobná komisia zložená z odborníkov z rôznych lekárskych odborov.

 
Vyhrievané prvky

S vyhrievaným čelným sklom ThermaTec®1 sa môžete tešiť na rýchle a efektívne odmrazovanie a odhmlievanie. Počas chladných rán vás zasa prijemne zohreje funkcia vyhrievania na predných1 a dokonca krajných zadných sedadlách1, ako aj na volante1.

 


1Voliteľná výbava.

 
Panoramatické strešné okno

Panoramatické strešné okno1 vpúšťa do priestranného interiéru modelu Opel Astra Plug-in Hybrid záplavu svetla. Dá sa otvoriť čiastočne do polohy vetrania alebo úplne, aby si vodič a ostatní cestujúci mohli dopriať zážitok z jazdy v dokonale presvetlenom a vzdušnom prostredí. 


1Voliteľná výbava.

 
Intelli-air
Intelli-Air je nový vysokoúčinný vzduchový filter, ktorý neustále poskytuje informácie o kvalite ovzdušia a pomáha v kabíne udržiavať svieži a čistý vzduch.