SKIP TO CONTENT
GSi

NOVÁ INSIGNIA GSI.

Poháňaná vášňou.

Pôsobivé krivky, výkonná technológia preplňovania a dokonalé ergonomické vlastnosti: nová Insignia GSi spája pôžitok z jazdy a pokročilé technológie do športovo ladenej podoby, a to v oboch variantoch, Grand Sport aj Sports Tourer.
JAZDNÁ DYNAMIKA A NENAPODOBITEĽNÝ ŠTÝL.

Kultový, okamžite rozpoznateľný dizajn GSi dotvárajú dynamické štýlové prvky a exkluzívne dvojfarebné 20-palcové zliatinové disky kolies. Dve koncovky výfuku z nehrdzavejúcej ocele odkazujú na výkon a vášeň ukrytú vo vnútri. Zadný spojler zasa zabezpečuje potrebný prítlak a dodáva vozidlu pôsobivý vzhľad na ceste.  

 

 

 

 

 
VÝKON A ŠTÝL RUKA V RUKE. 
Interiérové prvky zamerané na vodiča, ako napríklad volant s plochou spodnou časťou, ergonomické1 športové2 sedadlá s integrovanými opierkami hlavy či športové hliníkové pedále dokazujú, že variant GSi je presne taký vzrušujúci, športovo ladený a dizajnovo zameraný, ako sa od neho očakáva. 

1 Ergonomické sedadlá certifikované nemeckým centrom excelentnosti pre ergonómiu AGR (Kampaň za zdravší chrbát). Certifikát je pečať kvality udeľovaná nezávislým testovacím výborom zloženým z odborníkov z rôznych lekárskych odborov.

2 Voliteľná výbava.

VÝKON AKO SÚČASŤ ŠTANDARDNEJ VÝBAVY.
Na nový model Insignia GSi sa štandardne montujú 20-palcové zliatinové disky s nádhernou dvojfarebnou úpravou, brzdami BREMBO a športovými pneumatikami. Jeho športovo ladený podvozok FlexRide a systém pohonu všetkých kolies Twinster so smerovaním krútiaceho momentu zaručujú pocit z jazdy, ktorému sa nič nevyrovná. 
PRESNE TAKÁ VÝKONNÁ, AKO SA ZDÁ. 
Nová Insignia GSi je skutočný športiak. Pokrokový 2,0-litrový preplňovaný zážihový motor dosahuje výkon 169 kW (230 k) a pôsobivý krútiaci moment 350 Nm. Kombinuje sa s 9-stupňovou automatickou prevodovkou.