Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


DOKONALÁ NEMECKÁ KONŠTRUKCIA.

Insignia GSi je vyrobená k dokonalosti spoločnosťou Opel, vďaka čomu vám každá cesta prinesie maximum potešenia.


Spotreba paliva kombinovaná 7,1 l/100 km. Emisie CO2 kombinovaná prevádzka 187-188 g/km (podľa nariadenia Komisie (ES) č. 715/2007).*/**/****

Model GSi prekonáva očakávania:

 

  • Nový motor prináša dynamický zážitok z jazdy: zažite vzrušenie s 2,0-litrovým vznetovým motorom s dvoma turbodúchadlami1 s výkonom 154 kW/210 k
  • Osemstupňová automatická prevodovka
  • Adaptívny pohon všetkých štyroch kolies 4x4
  • Dynamika sa snúbi s komfortom jazdy vďaka systému podvozka FlexRide a brzdám BREMBO

 

 

1Spotreba paliva: kombinovaná 7,2-8,1 l/100 km. Emisie CO2 kombinovaná prevádzka 190-212 g/km. Trieda účinnosti C

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

MAXIMÁLNE DYNAMICKÁ JAZDA.

Súčasťou štandardnej výbavy modelu Gsi je 8-stupňová automatická prevodovka vylepšená o možnosť radenia páčkami na volante,  ktorú využijete vo chvíľach, keď chcete mať cestu pod kontrolou.

ADAPTÍVNY POHON VŠETKÝCH KOLIES 4x4 SO SMEROVANÍM KRÚTIACEHO MOMENTU.

Vďaka pohonu všetkých kolies 4x4 a aktívnemu smerovaniu krútiaceho momentu si vychutnáte skvelú jazdnú dynamiku a vyrovnanosť pri manévrovaní. Zároveň sa budete cítiť bezpečne aj v extrémnych jazdných podmienkach a drsnom teréne.

 

  • Inteligentný systém pohonu všetkých kolies „Twinster“ v modeli GSi zabezpečuje priľnavosť aj tam, kde to iní nedokážu.
  • Tento inovačný systém dokáže preniesť až 60 % výkonu na zadné kolesá a zároveň zabezpečuje aj aktívne smerovanie krútiaceho momentu. Krútiaci moment sa tak prenáša na jednotlivé kolesá podľa potreby, čo vozidlu zaručuje skvelú úroveň trakcie.
  • Systém namiesto obmedzenia výkonu nasmeruje do kolies dodatočnú hnaciu silu, a zabezpečí tak maximálne efektívny záber kolies a ostré reakcie v každej jazdnej situácii.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

VÝKONNÝ PODVOZOK FLEXRIDE® .

Výkonný podvozok FlexRide®: V zlomku sekundy dokáže upraviť vlastnosti tlmičov a nastaviť odozvu riadenia a plynového pedála podľa jazdného režimu („Standard“, „Tour“ a „Sport“).

 

Súčasťou štandardnej výbavy modelu Insignia GSi je elektricko-mechanický podvozok FlexRide®,  ktorý vodičovi umožňuje priamo ovládať reakcie podvozka. Na výber sú jazdné režimy Standard, Tour Sport.  Okrem toho je tu aj režim Competition, dostupný výhradne pre verzie GSi. Keď vodič v tomto režime dvakrát stlačí tlačidlo systému ESP, vypne sa systém ovládania trakcie, čím vozidlo získa ešte presnejšie jazdné vlastnosti.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

DUPNITE NA BRZDU.

Brzdy BREMBO  s lakovanými strmeňmi zaručujú výrazné a precízne spomalenie vozidla na najvyššej úrovni.