Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


PRAVÝ TERÉNNY POSTOJ.

Pracujte šikovne, hrajte tvrdo a dovoľte vozidlu Insignia Country Tourer a jeho dizajnu premeniť drsné podmienky na vašu výhodu. Ak chcete ísť do terénu, odolná Insignia vyhovie vašim predstavám .
  • Flexibilný priestor a inovácie luxusnej triedy
  • Pravé terénne vozidlo s pohonom všetkých kolies 4x4
  • Strieborné klzné dosky a opláštenie
  • Kontinuálna regulácia tlmičov FlexRide©1


1Voliteľná výbava

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

DRSNÁ LÁSKA.

Dizajn premení drsné podmienky na vašu výhodu. Strieborné klzné dosky a opláštenie chvánia spodnú časť vozidla Country Tourer a dodávajú mu nízky, široký a mocný vzhľad.

VAŠA KABÍNA DELUXE COUNTRY.

So systémom IntelliLink, službou Wi-Fi Hotspot1 , dvojzónovou klimatizáciou a vyhrievanými prednými sedadlami s elektronickým nastavením2 .1 Služby OnStar vyžadujú zmluvu so spoločnosťou OnStar Europe Ltd. a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí. Služba Wi-Fi Hotspot navyše vyžaduje účet u príslušného prevádzkovateľa mobilnej siete. Po skončeí skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na systém OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré boli súčasťou bezplatného skúšobného balíka. Platia príslušné zmluvné podmienky. Podrobnosti o dostupnosti, pokrytí a poplatkoch nájdete na webovej stránke www.opel.sk/onstar , alebo sa spýtakte svojho predajcu Opel.

2 Funkcia vyhrievania v štandardnej výbave s voliteľným koženým čalúnením.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

STVORENÝ NA UĽAHČENIE CESTOVANIA.

Kapacita a všestrannosť robia z modelu Country Tourer dokonalého multifunkčného pomocníka. Ľahko sa doň nakladá tovar rôzneho druhu, jeho batožinový priestor má totiž objem 560 - 1665 litrov .

VYTVORTE CHARAKTER.

Dynamické 18" disky kolies z ľahkých zliatin s 10 dvojitými lúčmi završujú jazdu a majú dynamický povrch s leštenou striebornou úpravou alebo v dvojfarebnom sivom odtieni Technical Grey.

SLNKO A ČERSTVÝ VZDUCH.

Priblížte sa prírode a vneste prírodu aj dnu. Vychutnajte si lepší výhľad a viac svetla so štýlovým panoramatickým strešným oknom1.

1Voliteľná výbava