Skip To Content
Insignia Modely

Opel Insignia

Vyberte si svoj model Insignia

Insignia Grand Sport

Nový Opel Insignia predstavuje to najlepšie z nemeckej techniky: nová Insignia Grand Sport ponúka úspornejšiu prevádzku, športový vzhľad v štýle kupé a za príplatok tiež priekopnícke pixelové svetlá IntelliLux LED®. Prémiový interiér: Elegantný, ergonomický a priestranný interiér. Prémiová kvalita sedenia v ergonomických aktívnych sedadlách s koženým čalúnením.

 

  • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4897 mm, výška prázdneho vozidla 1455 mm, šírka 2093 mm
  • Objem batožinového priestoru: 490 – 1450 l
  • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1500 – 2000 kg (12 % stúpanie)/730 – 750 kg
 
Zobraziť podrobnosti Konfigurovať teraz
Insignia Sports Tourer

To najlepšie z nemeckej techniky, čo vám uľahčí život – nová Insignia Sports Tourer ponúka veľkorysý a variabilný batožinový priestor, vďaka čomu je ako priestranná, tak aj všestranná. Prémiový interiér: Elegantný, ergonomický a priestranný interiér. Prémiová kvalita sedenia v ergonomických aktívnych sedadlách s koženým čalúnením.

 

  • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4986 mm, výška prázdneho vozidla 1500 mm, šírka 2093 mm
  • Objem batožinového priestoru: 560 – 1665 l
  • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1450 – 2000 kg (12 % stúpanie)/750 kg
 
Zobraziť podrobnosti Konfigurovať teraz

Chcete vedieť viac?

Vždy vám dobre poradíme

Či už nový Opel Insignia používate súkromne alebo ako služobné vozidlo, určite vás nadchne prvotriednym dizajnom a technológiami. Nakonfigurujte si ho podľa svojich  želaní a potrieb. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s nákupom. A naši odborníci v banke Opel vám zasa poradia vo všetkých otázkach týkajúcich sa financovania, lízingu alebo služieb. Hľadáte jazdené vozidlo, originálne príslušenstvo, nové disky alebo príručku? Vždy vám radi pomôžeme.