Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


DBAJTE NA ZDRAVIE SVOJHO CHRBTA.

Ergonomické sedadlá s certifikáciou "Kampane za zdravý chrbát" (AGR)1 vám zabezpečia vynikajúce sedenie na dlhých cestách.
  • Uvoľnená poloha pri sedení
  • Nastaviteľné v 16 smeroch2
  • Luxusné kožené sedadlá2
  • Vyhrievané a vetrané sedadlá2


1Dodáva sa ako štandardná výbava s verziou Ultimate. Voliteľná výbava na modeloch Enjoy a Innovation. Certifikát je pečaťou kvality, ktorú udeľuje nezávislá skúšobná komisia zložená z odborníkov z rôznych lekárskych odborov.
2Voliteľné vo vybraných stupňoch výbavy.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

NAJBLIŽŠIU ZIMU BUDEME V TEPLE.

S týmito vyhrievanými prvkami sa všetok mráz roztopí .
  • Vyhrievané predné a zadné sedadlá1. Doprajte sebe i svojim cestujúcim teplé sedadlo.
  • Vyhrievaný volant1. Stačí stlačiť tlačidlo a úchopové plochy na volante vám zohrejú ruky.
  • Vyhrievané čelné sklo ThermaTec™2. Sneh a ľad sa razom roztopia.
  • Vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá3. Už žiadne škriabanie ľadu. Raz-dva máte jasný výhľad.


1Voliteľná výbava so Súpravou Zima 1 alebo Zima 2. Súprava Zima 1 je voliteľná vo výbave Selection, Enjoy a Innovation. Nie je v ponuke s výbavou Ultimate. Súprava Zima 1 obsahuje: volant potiahnutý kožou s ozdobným okrajom, adaptívny obmedzovač rýchlosti, tempomat, diaľkové ovládanie informačno-zábavného systému s vyhrievaním a vyhrievané predné sedadlá. Súprava Zima 2 je voliteľná vo výbave Enjoy a dodáva sa ako štandard s výbavou Innovation a Ultimate. Nie je v ponuke s výbavou Selection. Súprava Zima 2 obsahuje: volant potiahnutý kožou s ozdobným okrajom, adaptívny obmedzovač rýchlosti, tempomat, diaľkové ovládanie informačno-zábavného systému s vyhrievaním, vyhrievané predné sedadlá a vyhrievané zadné sedadlá (iba vankúše).
2Voliteľné vo výbave Selection, Enjoy a Innovation. Dodáva sa ako štandard vo výbave Ultimate.
3Nie sú v ponuke s výbavou Selection. Voliteľné vo výbave Enjoy. Štandardné vo výbave Innovation a Ultimate. Je súčasťou Súpravy Park & Go 1, vrátane týchto prvkov: parkovací asistent - vpredu/vzadu, elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá (vo farbe karosérie, s elektrickým sklápaním).

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

INTELIGENTNÉ DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU.

Výklopné dvere batožinového priestoru s elektrickým ovládaním1 sa otvoria rýchlo a ľahko buď mávnutím nohy pod zadným nárazníkom alebo stlačením tlačidla.

 

1 Dodáva sa ako súčasť štandardnej výbavy na verziách Innovation a Ultimate. Nie je v ponuke pre výbavu Selection a Enjoy.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

VIAC PRIESTORU PRE VAŠE DOBRODRUŽSTVÁ.

Sklopné zadné sedadlá FlexFold sú delené v pomere 60:40 a disponujú aj mpriechodný otvorom na lyže1, ktorý zaisťuje ešte väčšiu univerzálnosť. Okrem toho môžete stlačením jediného tlačidla zväčšiť objem batožinového priestoru z 514 litrov až na 1 652 litrov.

 

1 Voliteľná výbava so Súpravou Všestrannosť vo výbave Selection a Enjoy. Dodáva sa ako súčasť štandardnej výbavy na verziách Innovation a Ultimate.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ