Grandland X Modely

OPEL GRANDLAND X.

Vyberte si svoj model Grandland X.

GRANDLAND X

Toto dominantné SUV je pripravené na každé dobrodružstvo. Nabitý špičkovými technológiami a fascinujúcim dizajnom je Grandland X pripravený na rokenrolovú jazdu. V ponuke je s pohonom predných kolies a 6-stupňovou manuálnou alebo 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Vychutnajte si jeho tichú luxusnú kabínu s príjemne mäkkou palubnou doskou a ergonomickými ovládačmi a objavujte funkcie, ako sú aktívne sedadlá nastaviteľné v 16 smeroch s plnou bedrovou opierkou alebo dotyková obrazovka IntelliLink.

 

 • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka: 4 477 mm, výška bez zaťaženia 1 609 mm, šírka 1 906 mm

 • Objem batožinového/nákladného priestoru: 514 – 1 652 l

 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1 200 – 1 400 kg (sklon 12 %)/600 kg
 
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI NAKONFIGUROVAŤ TERAZ
GRANDLAND X HYBRID

Hľadáte potešenie alebo efektívnosť? Načo si vyberať, keď môžete mať obe! Nový Grandland X Hybrid spája v sebe dynamický charakter spaľovacieho motora s inteligenciou nulových emisií a rýchlym jednoduchým nabíjaním elektrického vozidla novej generácie. V ponuke je s pohonom predných alebo všetkých kolies a 6-stupňovou manuálnou alebo 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Vychutnajte si jeho tichú luxusnú kabínu s príjemne mäkkou palubnou doskou a ergonomickými ovládačmi a objavujte funkcie, ako sú aktívne sedadlá nastaviteľné v 16 smeroch s plnou bedrovou opierkou alebo dotyková obrazovka IntelliLink.

 

 

 

 • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka: 4 477 mm, výška bez zaťaženia 1 609 mm, šírka 1 906 mm

 • Objem batožinového/nákladného priestoru: 390 – 1 528 l

 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1 250 kg (sklon 12 %)/600 kg
 •  
  ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI NAKONFIGUROVAŤ TERAZ

  CHCETE VEDIEŤ VIAC?

  VŽDY DOBRÁ RADA.

  Bez ohľadu na to, či rozširujete existujúci vozidlový park, prenajímate alebo kupujete nové či jazdené vozidlo, Opel Grandland X vyniká svojím dynamickým ovládaním a luxusnými schopnosťami. Nakonfigurujte si ho tak, aby vyhovoval vašim želaniam a potrebám. Sme tu na to, aby sme vám pomohli s jeho kúpou, a naši odborníci v banke Opel Bank vám poradia po všetkých stránkach financovania, obchodných vzťahov, lízingu a služieb. Hľadáte celoročné vozidlo, originálne príslušenstvo, nové kolesá alebo len manuál? Vždy vám radi pomôžeme.