Dizajn
Športový zadný difúzor
Variant GSe posúva dynamický štýl modelu Opel Grandland na ďalšiu úroveň, k čomu prispieva aj unikátna športová úprava zadného difúzora v lesklej čiernej farbe. 
Disky a pneumatiky
Opel Grandland GSe má unikátne, odľahčené 19-palcové disky z ľahkých zliatin s dvojfarebným strojovo opracovaným povrchom, vďaka čomu nielen skvelo vyzerá, ale zároveň dosahuje novú úroveň jazdných vlastností. 
Dizajn interiéru
Zažite odvážny a čistý dizajn bez kompromisov. Volant s plochou spodnou časťou poskytuje úchopovú spätnú väzbu v každej zákrute. Zároveň vám prostredníctvom intuitívneho informačno-zábavného systému pomáha udržiavať kontakt so svetom.   
Športové sedadlá

Športové predné sedadlá s ergonomickým certifikátom AGR1 a nastavovaním v šiestich smeroch sú čalúnené materiálom Alcantara® čiernej farby Jet Black a poskytujú vám komfort a kontrolu aj pri tých najdynamickejších manévroch. Okrem toho ponúkajú vodičovi aj spolujazdcovi funkciu vyhrievania, bedrovú opierku i možnosť predĺženia sedacej časti. 

 

1 Certifikát je pečaťou kvality, ktorú udeľuje nezávislá skúšobná komisia Kampane za zdravší chrbát (AGR) zložená z odborníkov z rôznych lekárskych odborov.