Dizajn
Ambiciózny a odvážny
Filozofia čistého a odvážneho dizajnu automobilky Opel spravila z nového modelu Grandland SUV, ktorému sa nič nevyrovná. Spojenie výrazne športovej estetiky a precíznych nemeckých línií mu dodáva jedinečne dominantný charakter na ceste, ktorý prekonáva všetky očakávania. 
Dôraz tam, kde má byť
Vo vnútri nového modelu Opel Grandland nájdete ohromujúci displej Pure Panel. Toto radikálne digitálne stvárnenie nového zážitku z jazdy očisťuje a zjednodušuje informačný pretlak, ktorý je bežný vo väčšine vozidiel SUV. Opel Grandland namiesto toho krásne sprehľadňuje všetky údaje a poskytuje ich vodičovi v „digitálne detoxikovanej“ forme, kde sú eliminované všetky nepotrebné prvky, šumy a zdroje rozptýlenia. 
Od hlavy po päty
Keď hovoríme, že ide o celkom novú generáciu vozidiel SUV, znamená to oveľa viac než len nový výzor. Nový Grandland sme pretvorili úplne od základu. Všetky aspekty a funkcie boli precízne vypracované do najmenších detailov, čo vidno na pôsobivom vonkajšom obložení, doplnkových farbách karosérie a športovom charaktere dostupných diskov kolies z ľahkých zliatin, ktoré sú v ponuke vo veľkostiach 17”, 18” a 19”. 
Nech sa za vami otáčajú
Vyjadrite svoj jedinečný štýl – preskúmajte dvojfarebné kombinácie strechy a karosérie nového modelu Grandland, za ktorými sa budú zaručene všetci otáčať, len čo sa objavíte.  
Viac ako len názov
Vynovený znak modelu Grandland je jasným dôkazom čistého a odvážne sviežeho dizajnu, ktorý sa predstavuje priamo vo vlajkovom SUV značky Opel. Je to viac ako len názov; je to náznak neuveriteľnej technológie pohonu, ktorá čaká pod kapotou, a indícia výkonu pripraveného rozpútať svoju silu. Je to jednoznačné znamenie, že prichádza úplne nová generácia vozidiel SUV.  
Tvár budúcnosti
Nový Opel Grandland sa vyníma medzi ostatnými z každého uhla pohľadu a má odvážne dizajnové riešenia, progresívne prvky a inovatívne technológie, aby to zvládol s úplnou istotou. Od okraja hladko zaoblenej kultovej masky Opel Vizor až po končeky tvarovaných zadných svetiel LED – na modeli Grandland je stále čo objavovať.