Dizajn
Ambiciózny a odvážny
Náš doposiaľ najambicióznejší dizajn. Nový Opel Grandland Plug-in Hybrid prináša spojenie odvážnej estetiky a precízneho nemeckého strojárstva, vďaka čomu vzniklo SUV ako žiadne iné. S novou pôsobivou maskou Vizor, ktorá je tvárou tohto odvážneho dizajnu, má Grandland taký sebaistý a dominantný charakter na ceste, že sa mu nevyrovná žiadne iné SUV. 
Dôraz tam, kde má byť
Vo vnútri nového modelu Opel Grandland Plug-in Hybrid nájdete ohromujúci displej Pure Panel. Táto radikálna digitálna evolúcia zážitku z jazdy očisťuje a zjednodušuje informačný pretlak, ktorý je bežný vo väčšine moderných vozidiel. Opel Grandland namiesto toho krásne sprehľadňuje všetky údaje a poskytuje ich vodičovi v „digitálne detoxikovanej“ forme, kde sú eliminované všetky nepotrebné prvky, šumy a zdroje rozptýlenia. 
Od hlavy po päty
Keď hovoríme, že ide o celkom novú generáciu vozidiel SUV, znamená to oveľa viac než len nový výzor. Nový Grandland Plug-in Hybrid sme pretvorili úplne od základu. Všetky aspekty a funkcie boli precízne vypracované do najmenších detailov, čo vidno na pôsobivom vonkajšom obložení, doplnkových farbách karosérie a športovom charaktere dostupných diskov kolies z ľahkých zliatin, ktoré sú v ponuke vo veľkostiach 17”, 18” a 19”. 
Nech sa za vami všetci otáčajú
Vyjadrite svoj jedinečný štýl – preskúmajte dvojfarebné kombinácie strechy a karosérie nového modelu Grandland Plug-in Hybrid, za ktorými sa budú zaručene všetci otáčať, len čo sa objavíte. 
Viac ako len názov
Vynovený znak modelu Grandland je jasným dôkazom čistého a odvážneho dizajnu, ktorý sa predstavuje priamo vo vlajkovom SUV značky Opel. Je to viac ako len názov; je to náznak neuveriteľnej technológie pohonu, ktorá čaká pod kapotou, a indícia výkonu pripraveného rozpútať svoju silu. Je to jednoznačné znamenie, že prichádza úplne nová generácia vozidiel SUV. 
Tvár budúcnosti
Grandland Plug-in Hybrid je v každom smere neprekonateľný. Pri pohľade spredu dozadu si všimnete odvážne dizajnové riešenia a progresívne prvky. V charakteristickej maske Opel Vizor, ktorá dominuje celému dizajnu, sú elegantne integrované zariadenia, senzory a funkcie prednej časti do jednoliateho elegantného celku. Vzadu sú zasa tvarované zadné svetlá s technológiou Full LED, ktoré harmonicky evokujú masku Vizor – to však ani zďaleka nie je všetko, pretože na modeli Grandland Plug-in Hybrid je stále čo objavovať.