Opel, Insignia GSI, Design, Exterior, Front View

NOVÁ INSIGNIA GSi.

PORIADNE RÝCHLA.

Spotreba paliva: kombinovaná 7,3 – 8,7 l/100 km. Kombinované emisie CO2 192 – 199 g/km.

Predchádzajúce
 • Opel, Insignia GSI, Grand Sport, Design, Exterior, Side View

  ELEGANTNÝ ŠPORTOVEC.

  Insignia GSi Grand Sport prináša výrazné športové línie v spojení s 20’’ dvojfarebnými diskami kolies z ľahkých zliatin1, chrómovými prívodmi vzduchu a zadným spojlerom, ktoré zvýrazňujú jej dynamický charakter.

   

  1Voliteľná výbava

   

   

 • Opel, Insignia GSI, Sports Tourer, Design, Exterior, Side View

  TÁ ISTÁ ŠPORTOVÁ ELEGANCIA - MNOŽSTVO PRIESTORU.

  Insignia GSi Sports Tourer predstavuje spojenie atletického dizajnu a serióznej praktickosti. Priestor pre 5 osôb a až 1 665 litrov priestoru pre batožinu robia z modelu Sports Tourer vskutku všestranného pomocníka.

Ďalej
Predchádzajúce
 • GRAND SPORT

 • SPORTS TOURER

Ďalej
Opel, Insignia GSI, Design, Interior, Ergonomic Seats

ERGONOMICKY DOKONALÝ.

Kabína zameraná na vodiča ponúka charakteristický pocit GSi, ktorý zabezpečuje volant s plochým dnom, ergonomické športové sedadlá1 a hliníkové pedále.

Opel, Insignia GSI, Driving-Performance, Front View

DÔMYSELNÝ VÝKON.

Inovatívny pohon všetkých štyroch kolies 4x4 AWD, technológia preplňovania a nová, športová osemstupňová automatická prevodovka prinášajú maximálnu efektívnosť a potešenie z jazdy.

Opel, Insignia GSI, Newsletter, GSi Badge

NECH VÁM NIČ NEUJDE.

Prihláste sa na odber noviniek a získate vždy najnovšie informácie zo sveta modelu Insignia GSi.

Close

Príjemná jazda a bezpečnosť – ak v extrémnych jazdných situáciách.

 

 • Pohon všetkých štyroch kolies (4x4 AWD) s aktívnym smerovaním krútiaceho momentu: Prvotriedna trakcia v každom počasí a na každom type terénu. Systém zaisťuje priľnavosť kolies tam, kde to iní nedokážu.
 • Športový podvozok FlexRide® s nastavením pre okruh v Nürburgringu: Prispôsobí tlmiče v zlomku sekundy a nastaví odozvu riadenia a plynového pedála podľa aktuálneho režimu jazdy ("Standard", "Tour" a „Sport").
 • Brzdy BREMBO: Výkonná brzdová sústava s lakovanými strmeňmi pre prudké zníženie rýchlosti.
 • Športové pneumatiky Michelin
Close

Komfort a výkon na dlhé trate: exkluzívne športové sedadlá Premium s certifikáciou AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V.)1 majú ideálny tvar a pri sedení zabezpečujú optimálnu polohu a bočnú oporu.

 

1Voliteľné predné sedadlá AGR od spoločnosti Opel majú certifikáciu Kampane za zdravý chrbát (AGR), centra excelentnosti pre ergonómiu. Certifikát je pečaťou kvality, ktorú udeľuje nezávislá skúšobná komisia zložená z odborníkov z rôznych lekárskych špecializácií.