Konektivita
Informačno-zábavné systémy
Užívajte si pripojenie, kontrolu a zábavu, všade kam vyrazíte. Zážitok z jazdy vodičovi aj ostatným cestujúcim obohatí zvuk zo systému Radio 4.0 Intelli-Link i možnosť pripojenia zariadení cez Bluetooth®, Apple CarPlay™ alebo Android Auto™. Vďaka tomu môžete telefonovať, posielať správy a prehrávať hudbu s rukami bezpečne na volante, a súčasne bez problémov sledovať cestu. 
Navigácia
Či už jazdíte po trase, ktorú ste prešli stokrát, alebo sa vyberiete preskúmať nové oblasti, systém Navi 5.0 Intelli-Link modelu Crossland vás pomocou jednoduchej a intuitívnej podrobnej navigácie dostane ľahko a bezpečne do cieľa. 
Bezdrôtové nabíjanie
So zabudovanou bezdrôtovou nabíjačkou1 modelu Crossland získate výhody používania mobilných zariadení bez zvyčajnej spleti káblov.  
1 Voliteľná výbava. Môže sa vyžadovať príslušenstvo pre smartfón. Indukčné nabíjanie sa týka len smartfónov kompatibilných s technológiou PMA alebo Qi. Informácie o kompatibilite vám poskytne predajca Opel.
Služby OpelConnect1
Rad inteligentných služieb sa na cestách stará o vašu bezpečnosť a pripojenie.  
  • Pokojná myseľ: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a informácie o stave vozidla.
  • Praktické pohodlie: funkcie diaľkového ovládania zámkov dverí, klaksónu a svetiel.
  • Inteligentná jazda: Vychutnajte si uvoľnenú jazdu vďaka Správe cesty a jazdy.

 

Dostupnosť služieb OpelConnect sa v jednotlivých krajinách a vozidlách líši. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí.