Prémiový komfort
Všestrannosť
V modeli Crossland nájdete toľko priestoru, koľko potrebujete. Kabínu môžete nekonečnými spôsobmi prispôsobovať svojmu životnému štýlu. Ponúka mimoriadnu úroveň všestrannosti a úložný priestor typický pre SUV – vďaka čomu zvládnete všetky nástrahy bežných dní. Crossland poskytuje jeden z najväčších a najflexibilnejších batožinových priestorov v tejto triede vozidiel – so základným objemom 410 litrov, ktorý možno rozšíriť až na 1255 litrov.  
Posuvné zadné sedadlá
Ak máte opäť raz jeden z tých náročnejších dní, Crossland vám dokáže ponúknuť ešte viac priestoru. Zadné sedadlá sa dajú posunúť a sklopiť v pomere 40 ku 60. Okrem toho môžete sklopiť stredné sedadlo slúžiace aj ako lakťová opierka a prevážať dlhšie predmety. Upraviť si viete aj výšku podlahy v batožinovom priestore. 
Ergonomicky certifikované sedadlá AGR
Ergonomické aktívne sedadlá modelu Crossland nesú pečať kvality AGR (Kampaň za zdravší chrbát1). Tieto sedadlá ponúkajú 16 možností nastavenia, napríklad posúvateľné opierky hlavy, elektronicky nastaviteľnú bedrovú opierku a výsuvnú oporu stehien, a podporujú zdravú polohu tela, či už šoférujete alebo sa veziete.  
1 Kampaň za zdravší chrbát (AGR) je nezávislé nemecké združenie, ktoré podporujú lekári a terapeuti. Združenie AGR už od roku 1995 vykonáva rozsiahly výskum v oblasti prevencie zranení chrbta a zaoberá sa rozšíreným problémom bolestí chrbta. Štítok AGR potvrdzuje, že ergonomicky certifikované sedadlá AGR v modeli Crossland spĺňajú aj tie najprísnejšie nemecké normy, takže si môžete byť istí, že chrbty vodiča aj cestujúcich sú v dobrých rukách.
Vyhrievané prvky
Počas chladných dní môžete na predných sedadlách modelu Crossland nastaviť tri rôzne úrovne vyhrievania. Vodič si navyše môže užívať komfort a výhody elektricky vyhrievaného volantu a tiež vyhrievaného čelného skla.