Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


SKVELÝ ŠTÝL.

Unikátne tvarovaná a zvodne príťažlivá - Corsa vás jednoducho pritiahne. A len čo vyskúšate jej sofistikovaný interiér, už z nej nebudete chcieť vystúpiť.Corsa je úžasná z každého uhla. Športová mriežka chladiča, presné svetlomety, plynulé línie strechy, mohutné rozmery. Spracovanie kvalitných materiálov a strieborné lemovanie vytvárajú ohromujúci dojem. PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

ŠTÝL, FARBA A POHODLIE.

Čisto tvarované povrchy v kabíne tvoria prvotriedne materiály, exkluzívne látky a povrchové plochy príjemné na dotyk. Dlhé horizontálne línie zvýrazňujú priestrannosť.

ROZSVIEŤTE TMU.

Zapnite bi-xenónové svetlomety  a získate neobyčajné nočné videnie. Pri riadení vám pomôžu integrované odbočovacie svetlá. Charakteristické svetlá na denné svietenie s diódami LED  od spoločnosti Opel sa zasa postarajú o to, aby vás bolo dobre vidieť.

PÚTAVÉ DISKY KOLIES Z ĽAHKÝCH ZLIATIN.

Disky kolies o vás veľa prezradia. Ich skvelý dizajn s priemerom 15” až 17” dodá vášmu vozidlu záverečný punc a prispieva k zmenšeniu neodpruženej hmotnosti, čím získate lepší pocit pri riadení.

KOMBINUJTE!

Prejdite na športové sedadlá, kožený volant a 16- alebo 17-palcové disky kolies z ľahkých zliatin. Vyberte si vlastné farebné kombinácie vonku i vo vnútri vozidla. Ak máte záujem o ďalšie možnosti osobného prispôsobenia, v ponuke sú špecializované balíky.

DIZAJNOVÝ BALÍK PRE EXTERIÉR OPC LINE.

Dodajte svojej Corse pretekársky štýl. Skvelo vyzerajúce spojlery, chrómové koncovky výfuku a bočnice, ktoré jej dokonale pristanú. Vo vnútri si vychutnajte kožou potiahnutý volant a radiacu páku a športové pedále z leštenej nehrdzavejúcej ocele.

 

Vyjdite si so skvelo vyzerajúcimi spojlermi, chrómovými koncovkami výfuku a bočnicami, ktoré vášmu vozidlu dokonale pristanú. Vylepšite si interiér koženým volantom a radiacou pákou a športovými pedálmi z leštenej nehrdzavejúcej ocele.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

VIZUÁLNE AJ ŠPORTOVÉ VZRUŠENIE.

Nakopnite svoju Corsu poriadnou dávkou každodenného vzrušenia. Balík výbavy Turbo Plus jej dodá vizuálny aj športový pôvab, vo vnútri aj navonok.

 

S balíkom výbavy Turbo Plus získate navyše tieto prvky:

 • Súprava karbónových prvkov vrátane lišty na mriežke chladiča a krytov spätných zrkadiel s karbónovou úpravou
 • Hlavica radiacej páky v štýle OPC Line Sport
 • Kožou potiahnutý volant s plochou spodnou časťou
 • Kožou potiahnutá páka ručnej brzdy
 • Športové pedále
 • Špeciálne 17˝ disky kolies z ľahkých zliatin
 • Predný a zadný spojler
 • Prahové lišty
 • Chrómová koncovka výfuku
 • Zatmavené zadné okná
 • Voliteľné športové sedadlá Recaro čalúnené kožou
 • Čerešnička na torte: základný motor 1.4 Turbo ECOTEC® s výkonom 110 kW (150 k)

 

 

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ