Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


VŠESTRANNÝ TALENT V OBLASTI BEZPEČNOSTI.

Exkluzívna funkcia Opel Eye  patrí k najbezpečnejším a najvyspelejším asistenčným systémom, aké boli kedy navrhnuté pre automobil. Takže sa nemusíte ničoho obávať.
  • Asistent rozpoznávania dopravných značiek rozpoznáva a zobrazuje najvyššiu povolenú rýchlosť a ďalšie dopravné značky.
  • Upozornenie na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu vydá výstražné zvukové upozornenie, ak opustíte svoj jazdný pruh bez predchádzajúcej signalizácie o zmene smeru jazdy.
  • Signalizácia vzdialenosti od vozidla idúceho vpredu vás informuje o čase, ktorý máte na to, aby ste sa vyhli vozidlu pred sebou.
  • Upozornenie na hroziacu čelnú zrážku upozorní vodiča v prípade hroziacej zrážky výstražným zvukovým znamením.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

JEDNODUCHÉ PARKOVANIE.

Keď viac vidíte, jazdíte s väčšou istotou: So zadnou kamerou je parkovanie hračka.Zadná kamera vám poskytne lepší prehľad a zároveň ušetrí váš chrbát a zbaví ho napätia, ktorému je vystavený pri opakovanom vykrúcaní a otáčaní. Stačí, ak zaradíte spätný chod, a už len sledujete sedempalcovú obrazovku. PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

UŠETRITE SI NÁMAHU.

Elektrický posilňovač riadenia s účinkom závislým od rýchlosti  zvyšuje presnosť riadenia a šetrí palivo. Stlačením tlačidla Režim Mesto zintenzívnite pomoc asistenčného systému pri parkovaní či riadení pri nízkych rýchlostiach.

JEDNODUCHO UVIDÍTE VIAC.

Prostredníctvom voliteľnej súpravy Viditeľnosť a osvetlenie  Corsa reaguje na poveternostné a svetelné podmienky, aby vám zabezpečila uvoľnenejšiu jazdu .Pri slabom osvetlení vaša Corsa zapne svetlomety. Keď zaznamená dážď, spustí stierače. Elektrochromatické spätné zrkadlo automaticky eliminuje oslnenie pri jazde v noci. PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ