Elektrická jazda
Dokonale integrovaný akumulátor
Srdcom nového modelu Opel Corsa Electric je náš lítiovo-iónový akumulátor novej generácie. Jeho plná integrácia do podvozku zabezpečuje nízke ťažisko, čím zaisťuje optimálnu dynamiku jazdy a neuberá vozidlu nič z priestoru v jeho priestrannom interiéri. 
Elektrizujúca radosť z jazdy
Nový Opel Corsa Electric je prakticky bez hluku, bez nutnosti preraďovania a dodá krútiaci moment 260 Nm, vďaka čomu je každá jazda v ňom čistá radosť! Z nuly na 100 km/h zrýchli už za 8,3 s a dosiahne maximálnu rýchlosť 150 km/h – takže či už jazdíte po meste alebo po diaľnici, vaša Corsa Electric má všetko pod kontrolou! 
Štandardné rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom

Nový Opel Corsa Electric výrazne uľahčuje nabíjanie! Vďaka vylepšenému akumulátoru môžete odteraz prejsť až 406 km1 na plné nabitie a vďaka štandardnej funkcii rýchleho nabíjania ho nabijete z 10 na 80 % už za 30 minút!

 

1 Dojazd: 398 až 406 km (v závislosti od úrovne výbavy)

 
Voliteľné režimy jazdy
Voliteľné režimy jazdy nového modelu Opel Corsa Electric vám umožnia ľahko si prispôsobiť zážitok z jazdy! Športový režim Sport ponúka maximálnu jazdnú dynamiku, ekologický režim Eco optimalizuje účinnosť a obe nastavenia vyvažuje režim bežnej jazdy Normal. 
Rekuperačné brzdenie
Systém rekuperačného brzdenia nového modelu Opel Corsa Electric premieňa energiu získanú pri brzdení na elektrickú energiu, vracia ju späť do akumulátora a maximálne predlžuje dojazd. A len čo zložíte nohu z plynového pedála, akumulátor sa začne dobíjať, čím sa zabezpečia minimálne straty energie a maximálna účinnosť. 
Sledovanie údajov o vozidle
Palubný systém sledovania údajov o vozidle v novom modeli Opel Corsa Electric vám poskytuje podrobné informácie o stave vášho vozidla. Od spotreby energie a stavu nabitia akumulátora až po štatistiky nabíjania v reálnom čase – všetko je zobrazené zrozumiteľne a minimalisticky, takže máte čas vychutnávať si cestu!