Odvážny a čistý dizajn
Odvážny a čistý dizajn
Vďaka nízkemu a dynamickému postoju, charakteristickej maske Opel Vizor® v prednej časti a odvážnym kombináciám farieb a Odvážny a sa nový Opel Corsa Electric vždy vyníma medzi ostatnými. 
Ergonomický interiér
Nastúpte do nového modelu Opel Corsa Electric a objavíte digitálne detoxikovaný priestor s intuitívnym a ergonomickým kokpitom zameraným na vodiča. Je to dokonalé prostredie vyrobené z vysokokvalitných materiálov a povrchových úprav, v ktorom si môžete vychutnávať jazdu. 
Štýlové aerodynamické kolesá
Vďaka ponuke kolies veľkosti 16” a 17” si každý nájde to svoje. Prvotriedne 17” disky kolies z ľahkých zliatin zabezpečujú efektívny aerodynamický výkon a dodávajú výrazný štýl. 
Charakteristická maska Opel Vizor®
V novej maske Opel Vizor® je integrovaná najlepšia svetelná technológia v triede, nasávanie vzduchu a odznak značky Opel do jediného grafického modulu, ktorý dodáva novému modelu Opel Corsa Electric odvážny a osobitý vzhľad. 
Kontrastná čierna strecha
Vďaka výberu šiestich fantastických farieb karosérie, vrátane nového sivého odtieňa Grafik a možnosti kontrastnej čiernej strechy, sa nový Opel Corsa Electric vždy predstaví vo veľkom štýle. 
Nemecká precíznosť
Od záhybu na kapote až po nápis na zadných dverách – každý centimeter nového modelu Opel Corsa Electric bol precízne navrhnutý a skonštruovaný tak, aby vám jazda opäť prinášala radosť!