Exkluzívny komfort
Masážna funkcia sedadla vodiča
Po kaťždej jazde prídete oddýchnutí. Nový Opel Corsa Electric je vybavený sedadlami Alcantara® s dobrou oporou, bedrovou opierkou a masážnou funkciou pre vodiča plus trojstupňovým vyhrievaním sedadiel vodiča a spolujazdca, vďaka čomu bude každá cesta príjemná. 
Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla
Bezkľúčové odomykanie a štartovanie vozidla maximálne zjednodušuje používanie vášho nového modelu Opel Corsa Electric. Odomknite, naštartujte a znova zamknite vozidlo bez toho, aby ste museli prísť do fyzického kontaktu s kľúčom. Či už máte plné ruky alebo máte kľúče zahrabané na dne tašky, pri používaní novej Corsy Electric to nebude žiadny problém. 
Panoramatická pevná presklená strecha
Panoramatická pevná presklená strecha zaleje kabínu vášho nového Opelu Corsa Electric prirodzeným svetlom a dokonale orámuje výhľad na svet okolo vás – od panorámy mesta až po nočnú oblohu posiatu hviezdami. Každá vaša cesta bude malebným zážitkom. 
Priestor na každý deň
Od vreciek na dverách, do ktorých sa vojde 1,5-litrová fľaša, až po veľký kufor a praktické sklápacie sedadlá delené v pomere 60/40 je nový Opel Corsa Electric pripravený na každú časť vášho každodenného života, od nakupovania až po víkendové výlety.