Inovácie
Maticové svetlomety intelli-lux LED

Vidieť a byť videní. Maticové svetlomety Intelli-Lux LED®1, po prvýkrát v tejto triede vozidiel, zabezpečujú skvelú viditeľnosť pomocou diaľkových svetiel, ktoré nerozptyľujú ostatných vodičov. Spoľahnite sa na dokonalé osvetlenie v každej situácii. 

 

1 Voliteľná výbava.

 
Automatický tempomat
Automatický tempomat1 vám umožňuje jazdiť bez stresu. Automaticky zrýchľuje alebo spomaľuje a neustále pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla vpredu.  
1 Voliteľná výbava.
Udržiavanie v jazdnom pruhu a varovanie pred opustením pruhu
Užite si vyššiu úroveň bezpečnosti a pozornosti počas jazdy. Asistent udržiavania v jazdnom pruhu Lane Keep Assist (LKA)1,3 aktívne reaguje na nebezpečenstvo jemným zatočením2 vozidla späť medzi čiary. Varovanie pred vybočením z jazdného pruhu LDP)3 vás varuje pred neúmyselným vybočením z vyznačeného pruhu. 

Oba systémy prispievajú k zabráneniu vážnej nehode spôsobenej únavou alebo nepozornosťou.

 

Na prianie.

2 Ruky musia zostať na volante počas použitia systémov.

3 Asistenčné systémy riadenia Opel pomáhajú vodičovi, ale majú systémové obmedzenia.. Za bezpečnosť vozidla a jazdy je zodpovedný vodič.

Digitálny združený prístroj

Užívajte si intuitívny informačno-zábavný systém s jednoduchým používaním a zároveň sa môžete sústrediť na cestu pred sebou. Čisto digitálny združený prístroj1 poskytuje informácie o rýchlosti, navigačné pokyny a ďalšie údaje presne tam, kde ich potrebujete – priamo vo vašom zornom poli.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Panoramatická zadná kamera so 180-stupňovým zobrazením

Cúvanie je teraz bezpečnejšie a jednoduchšie, predovšetkým v meste a na úzkych parkovacích miestach. Panoramatická zadná kameraposkytuje 180-pohľad zhora na zadnú časť vášho vozidla Corsa-e a jeho okolie. Ani sa nenazdáte a budete cúvať ako profesionál.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Pokročilý parkovací asistent
Ľahšie parkovanie. Zdokonalený Parkovací asistent (APA)1, 2 detekuje parkovací priestor a riadi volant. Vy iba pridávate plyn a brzdíte. Môže byť parkovanie ešte pohodlnejšie? (Zbytočná otázka.) 

1 Na prianie.

2 Asistenčné systémy riadenia Opel podporujú vodiča, s obmedzeniami danými systémom. Vodič je zodpovedný za riadenie a bezpečnosť vozidla.