Konektivita
Navigácia

Svoj ďalší cieľ máte na dosah ruky. Vyberte si systém Multimedia Navi Pro s 10-palcovým displejom1 alebo systém Multimedia Navi so 7-palcovým displejom1. Skrátka myslite vo veľkom a môžete ísť kamkoľvek.

 

1 Voliteľná výbava.

2 Live Navigation Services include Online Traffic, Fuel Prices, Parking Information, Online POI Search, Online POI Search for Charging Stations, Weather and Road Safety Alerts (Not available in Germany or Switzerland).

 
Informačno-zábavný systém
Jednoduché a intuitívne. Dotykový displej, Apple CarPlay™1,3 a Android Auto™2,3 . Systémy infozábavy4 v novej Corse vám dávajú slobodu komunikácie a zábavy, vrátane hlasového ovládania a streamovania zvuku cez Bluetooth®5 .
 

1Apple CarPlay a Apple Siri sú registrované značky Apple Inc., registrované v USA a ostatných krajinách.

2Android Auto™ je registrovaná značka Google Inc.

3Kompatibilita a niektoré funkcie môžu byť nedostupné pre niektoré typy zariadení alebo verzie operačného systému. Aby ste si overili kompatibilitu vášho zariadenia, navštívte www.apple.com alebo www.android.com, prípadne sa informujte u svojho predajcu Opel.

4Na prianie.

5Bluetooth® je registrovaná značka Bluetooth SIG inc.

Bezdrôtové nabíjanie

Nabíjajte svoj smartfón bez kábla1. Stačí, ak ho ako zvyčajne položíte do úložnej priehradky a môžete si byť istí, že ostanete v spojení so svojimi priateľmi.

 

1 Voliteľná výbava. Môže vyžadovať príslušenstvo pre smartfón. Indukčné nabíjanie iba pre smartfóny kompatibilné s PMA alebo Qi. Pre kontrolu kompatibility kontaktujte svojo predajcu Opel.

 
Služby Opel Connect1
Inteligentná ponuka služieb poskytuje novú úroveň bezpečnosti a podpory a zabezpečuje pripojenie na cestách, a to aj počas jazdy na elektrinu. 

 

  • Vnútorný pokoj: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a zobrazovanie stavu vozidla a informácií.
  • Praktické funkcie: diaľkové funkcie na ovládanie zamykania dverí, klaksóna a svetiel, otváranie a štartovanie pomocou inteligentného zariadenia. Naše doplnkové služby pre elektromobily: elektronické ovládanie na diaľku, plánovač cesty a nabíjacia karta – s nami sa dostanete ďalej! 
  • Inteligentná jazda: Užívajte si uvoľnenú jazdu s online navigáciou a funkciou riadenia cesty a jazdy. 

 

 

Dostupnosť služieb Opel Connect sa v jednotlivých krajinách a vozidlách líši. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí.