Skip To Content
Funkcie

Zvýšte svoje očakávania

Je tu nová Corsa-e

Dizajn

Elegancia a kultivovanosť
Nová Corsa sa prezentuje dizajnom, ktorý zdôrazňuje precíznosť nemeckej výroby. Dramatický predok, pôsobivá silueta a výrazná zadná časť. Nová Corsa je príťažlivá z každého uhla. 
Pocit luxusu
Nastúpte dovnútra a okamžite na vás zapôsobí precíznosť remeselného spracovania, dômyselné detaily a kvalitné prémiové materiály. Športový prístrojový panel zameraný na vodiča vyvoláva dojem veľkého vozidla a vy hneď zatúžite vyraziť na ďalšiu cestu.  
Kolesá

Ak na veľkosti záleží, potom sú skvelou voľbou 16- alebo 17-palcové zliatinové disky kolies1 s nádherným dizajnom. Chcete pridať farebný kontrast? V tom prípade si vyberte exkluzívne dvojfarebné 17-palcové zliatinové disky kolies1. Nech sa rozhodnete akokoľvek, vždy to bude dobrá voľba.

 

1 Voliteľná výbava. 

 
Varianty strechy

Aký je váš štýl? Pomocou štýlovej farebnej strechy1 môžete k svojej obľúbenej farbe karosérie pridať čiernu alebo bielu. Prípadne si vyberte panoramatické strešné okno1, ktoré rozjasní interiér vášho vozidla Corsa-e.

 

1 Voliteľná výbava. 

 

 

Inovácie

Maticové svetlomety intelli-lux LED

Vidieť a byť videní. Maticové svetlomety Intelli-Lux LED®1, po prvýkrát v tejto triede vozidiel, zabezpečujú skvelú viditeľnosť pomocou diaľkových svetiel, ktoré nerozptyľujú ostatných vodičov. Spoľahnite sa na dokonalé osvetlenie v každej situácii. 

 

1 Voliteľná výbava.

 
Automatický tempomat
Automatický tempomat1 vám umožňuje jazdiť bez stresu. Automaticky zrýchľuje alebo spomaľuje a neustále pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla vpredu.  
1 Voliteľná výbava.
Udržiavanie v jazdnom pruhu a varovanie pred opustením pruhu
Užite si vyššiu úroveň bezpečnosti a pozornosti počas jazdy. Asistent udržiavania v jazdnom pruhu Lane Keep Assist (LKA)1,3 aktívne reaguje na nebezpečenstvo jemným zatočením2 vozidla späť medzi čiary. Varovanie pred vybočením z jazdného pruhu LDP)3 vás varuje pred neúmyselným vybočením z vyznačeného pruhu. 

Oba systémy prispievajú k zabráneniu vážnej nehode spôsobenej únavou alebo nepozornosťou.

 

Na prianie.

2 Ruky musia zostať na volante počas použitia systémov.

3 Asistenčné systémy riadenia Opel pomáhajú vodičovi, ale majú systémové obmedzenia.. Za bezpečnosť vozidla a jazdy je zodpovedný vodič.

Digitálny združený prístroj

Užívajte si intuitívny informačno-zábavný systém s jednoduchým používaním a zároveň sa môžete sústrediť na cestu pred sebou. Čisto digitálny združený prístroj1 poskytuje informácie o rýchlosti, navigačné pokyny a ďalšie údaje presne tam, kde ich potrebujete – priamo vo vašom zornom poli.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Panoramatická zadná kamera so 180-stupňovým zobrazením

Cúvanie je teraz bezpečnejšie a jednoduchšie, predovšetkým v meste a na úzkych parkovacích miestach. Panoramatická zadná kamera1 poskytuje 180-pohľad zhora na zadnú časť vášho vozidla Corsa-e a jeho okolie. Ani sa nenazdáte a budete cúvať ako profesionál.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Pokročilý parkovací asistent
Ľahšie parkovanie. Zdokonalený Parkovací asistent (APA)1, 2 detekuje parkovací priestor a riadi volant. Vy iba pridávate plyn a brzdíte. Môže byť parkovanie ešte pohodlnejšie? (Zbytočná otázka.) 

1 Na prianie.

2 Asistenčné systémy riadenia Opel podporujú vodiča, s obmedzeniami danými systémom. Vodič je zodpovedný za riadenie a bezpečnosť vozidla.

Prémiový komfort

Vyhrievané sedadlá a volant

Ponorte sa aj so spolujazdcom do sedadiel s tromi úrovňami vyhrievania1 a doprajte svojim rukám komfort vyhrievaného volantu1 . Keď už sa raz usadíte, už nikdy nebudete chcieť odísť.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Kožené sedadlá1

V kožených sedadlách modelu Corsa-e, s možnosťou nastavenia pre vodiča a spolujazdca, si môžete vychutnávať prvotriedny komfort počas každej cesty. Na sedadle spolujazdca sa nachádzajú upevňovacie body ISOFIX, do ktorých môžete jednoducho zacvaknúť detskú sedačku.

 

1 Voliteľná výbava. 

 
Úložný priestor
Máte veľa batožiny? Do batožinového priestoru s objemom 267 litrov sa vám zmestí všetko. Máte ešte viac batožiny? Sklopte zadné sedadlá a zväčšite si úložný priestor na maximum. Teraz je ten správny časť na väčšie plány s modelom Corsa-e. 

Konektivita

Navigácia

Svoj ďalší cieľ máte na dosah ruky. Vyberte si systém Multimedia Navi Pro s 10-palcovým displejom1 alebo systém Multimedia Navi so 7-palcovým displejom1. Skrátka myslite vo veľkom a môžete ísť kamkoľvek.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Informačno-zábavný systém
Jednoduché a intuitívne. Dotykový displej, Apple CarPlay™1,3 a Android Auto™2,3 . Systémy infozábavy4 v novej Corse vám dávajú slobodu komunikácie a zábavy, vrátane hlasového ovládania a streamovania zvuku cez Bluetooth®5

1Apple CarPlay a Apple Siri sú registrované značky Apple Inc., registrované v USA a ostatných krajinách.

2Android Auto™ je registrovaná značka Google Inc.

3Kompatibilita a niektoré funkcie môžu byť nedostupné pre niektoré typy zariadení alebo verzie operačného systému. Aby ste si overili kompatibilitu vášho zariadenia, navštívte www.apple.com alebo www.android.com, prípadne sa informujte u svojho predajcu Opel.

4Na prianie.

5Bluetooth® je registrovaná značka Bluetooth SIG inc.

Bezdrôtové nabíjanie

Nabíjajte svoj smartfón bez kábla1. Stačí, ak ho ako zvyčajne položíte do úložnej priehradky a môžete si byť istí, že ostanete v spojení so svojimi priateľmi.

 

1 Voliteľná výbava. Môže vyžadovať príslušenstvo pre smartfón. Indukčné nabíjanie iba pre smartfóny kompatibilné s PMA alebo Qi. Pre kontrolu kompatibility kontaktujte svojo predajcu Opel.

 
Služby Opel Connect1
Inteligentná ponuka služieb poskytuje novú úroveň bezpečnosti a podpory a zabezpečuje pripojenie na cestách, a to aj počas jazdy na elektrinu.  

 

  • Vnútorný pokoj: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a zobrazovanie stavu vozidla a informácií.
  • Praktické funkcie: diaľkové funkcie na ovládanie zamykania dverí, klaksóna a svetiel, otváranie a štartovanie pomocou inteligentného zariadenia. Naše doplnkové služby pre elektromobily: elektronické ovládanie na diaľku, plánovač cesty a nabíjacia karta – s nami sa dostanete ďalej! 
  • Inteligentná jazda: Užívajte si uvoľnenú jazdu s online navigáciou a funkciou riadenia cesty a jazdy. 

 

 

Dostupnosť služieb Opel Connect sa v jednotlivých krajinách a vozidlách líši. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí.

Zábava z jazdy

Športový výkon
Z hľadiska potešenia z jazdy sa nová Corsa-e pohybuje na popredných priečkach: z 0 na 100 km/h sa dostane za 8,1 sekundy bez toho, aby ste museli voliť správny prevodový pomer, a navyše s okamžite dostupným krútiacim momentom. Celkom nová úroveň pôžitku z jazdy. 
Minimálny hluk, maximálny výkon
Súčasťou kontaminácie prostredia je aj hluk. Práve preto sa vám bude páčiť nová nehlučná Corsa-e. Jej tichý elektromotor aktívne pomáha znižovať emisie hluku a z jazdy robí uvoľňujúci zážitok.  
Dokonale integrovaný akumulátor
Akumulátor modelu Corsa-e je uložený pod predným a zadným radom sedadiel. Vďaka tomuto riešeniu sa podarilo dosiahnuť maximálny možný objem batožinového priestoru. Ďalším prínosom je nízke ťažisko a dynamickejšia jazda. 

Príslušenstvo Opel+

Splnia vaše individuálne potreby

Vyjadrite seba pomocou originálnych doplnkov Opel+ a získajte zo svojho Opel Corsa-e ešte viac. Navrhnuté a otestované pre váš Opel.

Obrázky môžu byť odlišné od skutočne predávaných produktov.

Inteligentný nástenný nabíjací box 11 kw
Zobraziť podrobnosti
Nabíjací kábel typ 3 11 kw
Zobraziť podrobnosti
Taška na kábel
Zobraziť podrobnosti

Čo ďalej?