Funkcie

ZVÝŠTE SVOJE OČAKÁVANIA.

Je tu nová Corsa-e.

EXTERIÉR
Nová Corsa sa prezentuje odvážnym a čistým zjavom, ktorý zdôrazňuje precíznosť nemeckej výroby. Dramatický predok, pôsobivá silueta a výrazná zadná časť. Nová Corsa je príťažlivá z každého uhla.
 
INTERIÉR
Nastúpte dovnútra a okamžite na vás zapôsobí precíznosť remeselného spracovania, dômyselné detaily a kvalitné prémiové materiály. Športový prístrojový panel zameraný na vodiča vyvoláva dojem veľkého vozidla a vy hneď zatúžite vyraziť na ďalšiu cestu. 
 
KOLESÁ

Ak na veľkosti záleží, potom sú skvelou voľbou 16- alebo 17-palcové zliatinové disky kolies1 s nádherným dizajnom. Chcete pridať farebný kontrast? V tom prípade si vyberte exkluzívne dvojfarebné 17-palcové zliatinové disky kolies1. Nech sa rozhodnete akokoľvek, vždy to bude dobrá voľba.

 

1 Voliteľná výbava. 

 
VARIANTY STRECHY

Aký je váš štýl? Pomocou štýlovej farebnej strechy1 môžete k svojej obľúbenej farbe karosérie pridať čiernu alebo bielu. Prípadne si vyberte panoramatické strešné okno1, ktoré rozjasní interiér vášho vozidla Corsa-e.

 

1 Voliteľná výbava. 

 
MATICOVÉ SVETLOMETY INTELLILUX LED

Vidieť a byť videní. Maticové svetlomety IntelliLux LED®1, po prvýkrát v tejto triede vozidiel, zabezpečujú skvelú viditeľnosť pomocou diaľkových svetiel, ktoré nerozptyľujú ostatných vodičov. Spoľahnite sa na dokonalé osvetlenie v každej situácii. 

 

1 Voliteľná výbava.

 
AUTOMATICKÝ TEMPOMAT

Automatický tempomat1 vám umožňuje jazdiť bez stresu. Automaticky zrýchľuje alebo spomaľuje a neustále pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla vpredu. 

 

1 Voliteľná výbava.

 
AKTÍVNE VYROVNÁVANIE V JAZDNOM PRUHU

Systém aktívneho vyrovnávania v jazdnom pruhu1 vás posúva o krok bližšie k autonómnej jazde. Počas monotónnej jazdy po diaľnici sa stará o vašu bezpečnosť a pohodlie. Systém pritom využíva kameru v hornej časti čelného skla a viacero snímačov vo vozidle. Inteligentne a proaktívne pomáha s riadením a udržiava vozidlo v strede vyznačeného pruhu. Pri dlhších cestách tak budete menej unavení.2

 

1 Voliteľná výbava.

2 Počas používania systému musíte mať ruky stále na volante.

 
DIGITÁLNY ZDRUŽENÝ PRÍSTROJ

Užívajte si intuitívny informačno-zábavný systém s jednoduchým používaním a zároveň sa môžete sústrediť na cestu pred sebou. Čisto digitálny združený prístroj1 poskytuje informácie o rýchlosti, navigačné pokyny a ďalšie údaje presne tam, kde ich potrebujete – priamo vo vašom zornom poli.

 

1 Voliteľná výbava.

 
PANORAMATICKÁ ZADNÁ KAMERA SO 180-STUPŇOVÝM ZOBRAZENÍM

Cúvanie je teraz bezpečnejšie a jednoduchšie, predovšetkým v meste a na úzkych parkovacích miestach. Panoramatická zadná kamera1 poskytuje 180-pohľad zhora na zadnú časť vášho vozidla Corsa-e a jeho okolie. Ani sa nenazdáte a budete cúvať ako profesionál.

 

1 Voliteľná výbava.

 
POKROČILÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Už nikdy nemusíte parkovať sami. Pokročilá funkcia parkovacieho asistenta1 rozpoznáva miesta na zaparkovanie a ovláda volant. Vy musíte len pridávať plyn a brzdiť. Môže byť parkovanie ešte pohodlnejšie? (Hlúpa otázka.)

 

1 Voliteľná výbava.

 
VYHRIEVANÉ SEDADLÁ A VOLANT

Ponorte sa aj so spolujazdcom do sedadiel s tromi úrovňami vyhrievania1 a doprajte svojim rukám komfort vyhrievaného volantu1. Keď už sa raz usadíte, už nikdy nebudete chcieť odísť.

 

1 Voliteľná výbava.

 
ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Máte veľa batožiny? Do batožinového priestoru s objemom 309 litrov sa vám zmestí všetko. Máte ešte viac batožiny? Sklopte zadné sedadlá a zväčšite si úložný priestor na maximum. Teraz je ten správny časť na väčšie plány.
 
NAVIGÁCIA

Svoj ďalší cieľ máte na dosah ruky. Vyberte si systém Multimedia Navi Pro s 10-palcovým displejom1 alebo systém Multimedia Navi so 7-palcovým displejom1. Skrátka myslite vo veľkom a môžete ísť kamkoľvek.

 

1 Voliteľná výbava.

 
OBJAVTE INFORMAČNO-ZÁBAVNÉ SYSTÉMY OD SPOLOČNOSTI OPEL
BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Nabíjajte svoj smartfón bez kábla1. Stačí, ak ho ako zvyčajne položíte do úložnej priehradky a môžete si byť istí, že ostanete v spojení so svojimi priateľmi.

 

1 Voliteľná výbava. Môže vyžadovať príslušenstvo pre smartfón.

 
INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM

Cíťte sa slobodne, cíťte sa dobre. Dotyková obrazovka, systémy Apple CarPlay™1,3 a Android Auto™2,3. Informačno-zábavné systémy4 v novom modeli Corsa-e ponúkajú úplnú slobodu komunikácie a zábavy vrátane hlasového ovládania a bezdrôtového prehrávania hudby cez Bluetooth®5.

 

1 Apple CarPlay™ a Apple Siri™ sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc., registrované v USA a ďalších krajinách.

2 Android Auto™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

3 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Kompatibilitu svojho zariadenia skontrolujte na stránke www.apple.com alebo www.android.com, prípadne kontaktujte predajcu Opel.

4 Voliteľná výbava.

5 Bluetooth® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Bluetooth SIG inc. 

 
OBJAVTE INFORMAČNO-ZÁBAVNÉ SYSTÉMY OD SPOLOČNOSTI OPEL
VŽDY PORUKE

Rad inteligentných služieb sa na cestách stará o vašu bezpečnosť a pripojenie, a to aj počas jazdy na elektrinu.

  • Vnútorný pokoj: Vďaka službe tiesňového volania, volania v prípade poruchy, ako aj pravidelnému zobrazovaniu stavu vozidla a ďalších informácií sa môžete cítiť bezpečne.
  • Pohodlie: Naše diaľkovo ovládané funkcie (napr. zamykanie/odomykanie dverí) môžete obsluhovať pomocou svojho mobilného zariadenia. Naše služby určené špeciálne pre elektromobily: diaľková kontrola stavu nabitia akumulátora a nastavenia klimatizácie, riadene nabíjania a koučovanie v oblasti e-mobility – s nami sa dostanete ďalej!
  • Inteligentná jazda: Užívajte si uvoľnenú jazdu s online navigáciou1 a funkciou riadenia cesty.  

 

1 Služby Opel Connect majú byť k dispozícii od augusta 2019. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí.

 
DISCOVER OPEL CONNECT SERVICES
DOJAZD 330 KM
Kam to bude dnes? Nová Corsa-e ponúka pôsobivý dojazd 340 km (WLTP) bez ďalšieho nabíjania. Ideálna na každodenné jazdenie. Jednoducho elektrická. A jednoducho úžasná. 
NABÍJANIE

Rýchlo a ľahko: Nabite akumulátor vo svojom vozidle Corsa-e na 80 % už za 30 minút1. Užívajte si všestrannú stratégiu nabíjania od spoločnosti Opel, s ktorou si zachováte flexibilitu pri každodenných jazdách aj pri dlhých cestách. Zistite viac tu.

 

1 Na verejných rýchlonabíjacích staniciach na jednosmerný prúd (100 kW). Týka sa nabíjania pri úplnom vybití. Čas nabíjania sa môže líšiť podľa typu a výkonu nabíjacej stanice, vonkajšej teploty na mieste nabíjania a teploty akumulátora.

 
ŠPORTOVÝ A REKUPERAČNÝ REŽIM
Aký máte štýl jazdy? Nová Corsa-e vám dá na výber: so športovým režimom zažijete viac zábavy a v režime rekuperácie si predĺžite dojazd. Voľba je na vás.
 
SLUŽBY OPEL PRE ELEKTROMOBILY
Od možností nabíjania až po služby mobility: Služby spoločnosti Opel pre elektromobily ponúkajú hladké a bezstarostné uvedenie do e-mobility.
 
ZISTITE VIAC O SLUŽBÁCH OPEL PRE ELEKTROMOBILY
NOISE-FREE
Pollution is also a question of noise. That's why you enjoy the noise-free new Corsa-e. With its silent electric engine you make an active contribution to reduce noise emissions and make your driving experience more relaxing. 
 

PRÍSLUŠENSTVO PRE VÁŠ NOVÝ MODEL CORSA.

Súprava exteriérových prvkov karosérie
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI
Kryty spätných zrkadiel
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI
Farebná lišta s logom
ZOBRAZIŤ PODROBNOSTI