Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


SEDEM MIEST NA SEDENIE. EŠTE VIAC MOŽNOSTÍ.

Combo Life, ktorý je v ponuke s piatimi alebo siedmimi sedadlami1 , je stelesnením flexibility. Potrebujete viac miesta v batožinovom priestore? Dve posuvné sedadlá2 v treťom rade sa dajú ľahko vybrať.

 

1Voliteľná výbava
2Tretí rad sedadiel je v ponuke pre verziu so štandardným aj dlhým rázvorom. Posúvajú sa však iba vo verzii s dlhým rázvorom.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

VYUŽITE SVOJ PRIESTOR NA MAXIMUM.

Minimálny nákladový priestor 597 litrov1, ktorý sa dá zväčšiť až na 2 126 litrov2 , dodáva modelu Combo Life obrovskú praktickosť – teraz už len nájsť dostatok nákladu, ktorý doň naložíte.Potrebujete ešte viac miesta? Prejdite na verziu s dlhým rázvorom Combo Life XL, ktorej batožinový priestor má objem až 2 693 litrov2 .

1 Päťmiestna verzia so štandardným rázvorom Combo Life má 597 litrov batožinového priestoru, keď sú všetky sedadlá na mieste. Päťmiestna verzia s dlhým rázvorom má najmenej 850 litrov batožinového priestoru.
2 Až 2 693 litrov v prípade verzie s dlhým rázvorom Combo Life a 2 126 litrov v prípade štandardného modelu Combo Life, naloženým po strechu so sklopenými operadlami zadných sedadiel, podľa normy ISO 3832.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

DNU SA VOJDE CELÁ RODINA.

Vyberte si praktické zadné lavicové sedadlo delené v pomere 40:60 alebo tri samostatné zadné sedadlá1 , z ktorých každé má štandardné úchyty na detské sedačky Isofix , s ktorými môžete prepravovať svoje ratolesti v úplnom bezpečí a pohodlí.
Potrebujete naložiť veľmi dlhý náklad, napríklad nábytok? Stačí sklopiť zadné sedadlá do podlahy pomocou príkazu FlexFold2 a otočiť sedadlo spolujazdca tak, aby sa dnu vošli predmety dlhé 2,7 m (alebo až 3,05 m v prípade verzie s dlhým rázvorom). Bez ohľadu na to, aké máte požiadavky, flexibilné interiérové sedenie si môžete konfigurovať podľa potreby, a uľahčiť si tak život na cestách.

1 Voliteľné vo výbave Enjoy, štandardné vo výbave Innovation.
2 V ponuke v druhom štvrťroku 2019.
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

NAZRITE DOVNÚTRA.

Combo Life s 28 úložnými priestormi , ktorých objem je až 186 litrov , má úložné riešenie na všetko.

BEZKONKURENČNE FLEXIBILNÝ PRÍSTUP.

Jednoduché alebo dvojité posuvné dvere1 uľahčujú nastupovanie a vystupovanie. Nakonfigurujte si zadnú časť s asymetrickými delenými dverami alebo dverami batožinového priestoru2 s otváracím oknom3 , ktoré vám zabezpečia rýchly a jednoduchý prístup do batožinového priestoru.

 

1Dvojité posuvné dvere sú voliteľné vo výbave Essentia a štandardné vo výbave Enjoy a Innovation.
2Dvere batožinového priestoru sú voliteľné vo výbave Essentia a štandardné vo výbave Enjoy a Innovation.
3Dvere batožinového priestoru s otváracím oknom sú voliteľné vo výbave Essentia a Enjoy a štandardné vo výbave Innovation.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

ROZŠÍRTE SI ŽIVOT.

Combo Life je v ponuke v dvoch dĺžkach – 4,4 m pre bežnú verziu, ktorá sa dá predĺžiť až na 4,75 m pre variant Combo Life XL , čím vznikne ešte väčší priestor v interiéri aj v batožinovom priestore .

Pridaním 35 cm dĺžky sa batožinový priestor modelu Combo Life XL rozšíril o pôsobivých 253 litrov na celkových 8501 litrov štandardného nákladového priestoru.

 

1Meraný batožinový priestor pre päťmiestnu verziu modelu Combo Life XL s dlhým rázvorom so všetkými sedadlami na mieste.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ