Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


NEPOCHYBNE OPEL.

Combo Life ako pravý Opel podľa dizajnu vyniká elegantným a sebaistým vzhľadom v spojení s vysokou kvalitou a inteligentnými inováciami . PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

ŠIKOVNÝ VO VNÚTRI.

Zvýšená poloha sedadla, intuitívne ovládacie prvky, vyhrievaný volant1 a množstvo priestoru – inteligentná kabína modelu Combo Life prináša šikovnú konektivitu v spojení s praktickými prvkami.S dôrazom na ergonómiu vodiča sme pre Combo Life vytvorili intuitívny, dobre usporiadaný vnútorný priestor. Veľká stredová konzola1 je šikovne rozdelená do troch funkčných zón. Informačno-zábavný systém je umiestnený v hornej časti, kým ovládacie prvky vyhrievania a vetrania sú situované pod ňou. Praktický úložný priestor v spodnej časti je ideálny na odkladanie nápojov, ktoré sú tak pohodlne poruke.

1 Voliteľná výbava
PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

OBLOHA PRIAMO V AUTE.

Prineste si kúsok oblohy priamo do svojho vozidla prostredníctvom panoramatického strešného okna s úložným priestorom nad hlavou1 a elektrickej slnečnej clony. Svetlá s technológiou LED vo "vznášajúcom sa" úložnom priestore vytvárajú príjemne uvoľňujúce prostredie kabíny.

1 Voliteľné vo výbave Enjoy, štandardné vo výbave Innovation.

INTELIGENTNÉ OSVETLENIE.

Svetlá na denné svietenie s diódami LED1 zvyšujú účinnosť a zabezpečujú vám – aj ostatným vodičom – bezpečnú jazdu počas dňa.

1 Voliteľné vo výbave Enjoy, štandardné vo výbave Innovation.