Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


BEZPROBLÉMOVÁ KONEKTIVITA.

Vyspelý multimediálny systém Multmedia Navi Pro1 je plne kompatibilný so systémami Apple CarplayTM2 a Android AutoTM2 od spoločnosti Google a zabezpečuje vám prístup k funkciám vášho smartfónu prostredníctvom dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 8" .

Systémy Apple CarPlayTM2 a Android AutoTM2 od spoločnosti Google zabezpečujú používateľom pohodlný prístup k užitočným aplikáciám a funkciám smartfónu počas jazdy:

 

  • Používanie telefónu ako satelitnej navigácie prostredníctvom aplikácie Mapy
  • Prehrávanie vašich obľúbených zoznamov skladieb prostredníctvom služby Spotify
  • Odosielanie a prijímanie správ prostredníctvom aplikácií WhatsApp a SkypeK týmto funkciám máte jednoduchý prístup pomocou hlasového ovládania, vďaka čomu môžete mať ruky stále na volante a oči na ceste pred sebou.

1Voliteľná výbava
2Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému. Apple CarPlay je obchodná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android je obchodná známka spoločnosti Google Inc.

PREČÍTAJTE SI VIAC ZOBRAZIŤ MENEJ

PRIPRAVIŤ SA, POZOR, ŠTART!

Multimediálny systém Multimedia Navi Pro1 s pokročilým hlasovým ovládaním a kompletnou navigáciou vás dostane do cieľa cesty bez stresu. Stačí si zvoliť cieľ cesty a mapa satelitnej navigácie vám ukáže trasu.

1 Voliteľná výbava

NEPOTREBUJETE ŽIADNE KÁBLE.

Systém bezdrôtového nabíjania1 v modeli Combo Life vám umožňuje kedykoľvek si nabiť telefón, keď ste na cestách – a nepotrebujete na to žiadne káble.

1 Voliteľná výbava