Všestrannosť
Flexibilné možnosti sedenia

Combo-e Life je stelesnením flexibility a v ponuke je s piatimi alebo siedmimi miestami na sedenie1. Potrebujete viac miesta v batožinovom priestore? Dve posuvné sedadlá2 v treťom rade sa dajú ľahko vybrať.

 

1Voliteľné.

2Tretí rad sedadiel je v ponuke pre verziu so štandardným aj dlhým rázvorom. Posuvná funkcia iba vo verzii s dlhým rázvorom.

 
Ložný priestor
Minimálny nákladný priestor s objemom 597 litrov1, ktorý sa dá zväčšiť na 2 126 litrov2, poskytuje modelu Combo-e Life obrovskú mieru praktického využitia – takže jediný problémom môže byť už len nájsť dostatok batožiny, ktorú by ste doň naložili.
 

Potrebujete ešte viac miesta? Inovujte na Combo-e Life s dlhým rázvorom, ktorý vám poskytne až 2 693 litrov2 batožinového priestoru.

 

1Päťmiestny Combo-e Life so štandardným rázvorom ponúka 597 litrov batožinového priestoru so všetkými sedadlami na svojom mieste. Päťmiestna verzia s dlhým rázvorom má minimálny objem batožinového priestoru 850 litrov.

2Až 2 693 litrov pre verziu Combo Life s dlhým rázvorom a 2 126 litrov pre štandardný model Combo-e Life naložený po strechu so sklopenými operadlami zadných sedadiel, podľa normy ISO 3832.

Zadné delené sedadlá
Vyberte si medzi praktickou zadnou lavicou delenou v pomere 40:60 alebo troma samostatnými zadnými sedadlami1, z ktorých každé je vybavené konzolami detských sedačiek Isofix, aby ste svojich najmenších mohli prepraviť z bodu A do bodu B v absolútnom bezpečí a pohodlí. 

Potrebujete naložiť veľmi dlhý náklad, napríklad nábytok? Stačí sklopiť zadné sedadlá do podlahy pomocou príkazu FlexFold2 a otočiť sedadlo spolujazdca tak, aby sa dnu vošli predmety dlhé 2,7 m (alebo až 3,05 m v prípade verzie s dlhým rázvorom). Bez ohľadu na to, aké máte požiadavky, flexibilné interiérové sedenie si môžete konfigurovať podľa potreby, a uľahčiť si tak život na cestách.

 

1Voliteľné vo výbave Enjoy, štandardné vo výbave Innovation.

2V ponuke v druhom štvrťroku 2019.

 

 

Úložné možnosti
Vďaka množstvu šikovných úložných priečinkov je v modeli Combo-e Life priestor pre všetko vaše vybavenie.  
Dvere a výklopné otvory
Jednoduché alebo dvojité posuvné dvere1 uľahčujú nastupovanie a vystupovanie. Nakonfigurujte si zadnú časť pomocou asymetrických delených dverí2 alebo zadných dverí s otváracím oknom3 a získate rýchly a jednoduchý prístup k batožinovému priestoru. 

1Dvojité posuvné dvere voliteľné vo verzii Edition, štandardné vo verzii Elegance

2Asymetrické delené dvere voliteľné iba vo verzii Edition

3Otváracie okno iba ako súčasť štandardnej výbavy vo verziách Elegance a Elegance Plus

Varianty
Model Combo-e Life je v ponuke v dvoch dĺžkach – 4,4 m pre bežnú verziu a 4,75 m pre verziu s dlhým rázvorom, ktorá ponúka ešte viac miesta v interiéri a batožinovom priestore. 

Pridaním dĺžky 35 cm sa batožinový priestor modelu Combo-e Life XL zväčší o pôsobivých 253 litrov na celkových 8501 litrov štandardného nákladného priestoru.

 

1Meraný batožinový priestor pre päťmiestny model Combo-e Life s dlhým rázvorom so všetkými sedadlami na svojom mieste.