Všestrannosť
Flexibilné možnosti sedenia

Nový model Combo Electric je v ponuke s piatimi alebo siedmimi1 miestami na sedenie a je maximálne flexibilný. Potrebujete viac miesta v batožinovom priestore? Dve posuvné sedadlá1 v treťom rade sa dajú jednoducho vybrať.

 

1 Voliteľné pre verziu Combo Electric XL

 
Zadné delené sedadlá
Priestrannosť nového modelu Combo Electric rastie spolu s vami. Vyberte si praktické zadné lavicové sedadlo delené v pomere 40/60 alebo tri samostatné zadné sedadlá1, z ktorýh každé je štandardne vybavené vlastnou konzolou detskej sedačky Isofix, takže môžete prepravovať svojich najmenších z bodu A do bodu B v absolútnom bezpečí a pohodlí. 

Potrebujete naložiť mimoriadne dlhý náklad, napríklad nábytok? Stačí, ak jednoducho zložíte zadné sedadlá do podlahy a sklopíte predné sedadlo spolujazdca, a môžete naložiť predmety s dĺžkou až 2,7 m (alebo 3,05 m vo verzii Combo Electric XL).

 

1Voliteľné vo vybranom stupni výbavy.

Úložné priestory
Ideálne na každodenný život aj rodinné výlety: Vďaka množstvu dômyselných odkladacích priestorov má nový model Combo Electric dostatok miesta na všetky vaše veci, či už sedíte za volantom alebo na zadnom sedadle. 
Dvere a výklopné otvory
Vystupujte pohodlne aj na najrušnejšom parkovisku: Jednoduché alebo dvojité posuvné dvere1 vám uľahčia vystupovanie z vášho nového vozidla Combo Electric. Zadnú časť si môžete prispôsobiť pomocou funkčných zadných dverí2 alebo zadných dverí s otváracím oknom2 na zaistenie rýchleho a jednoduchého prístupu do batožinového priestoru. 

1 Dvojité posuvné dvere sú štandardnou výbavou okrem verzie Combo Electric (ľavostranné riadenie).

2 Dvere batožinového priestoru s otváracím oknom sú na modeli Combo Electric voliteľné. 

Varianty
Nový model Combo Electric je v ponuke v dvoch dĺžkach – 4,41 m v prípade bežnej verzie a 4,76 m v prípade dlhej verzie Combo Electric XL, kde získate ešte väčší vnútorný i batožinový priestor. 

Pridaním 35 cm dĺžky sa objem batožinového priestoru novej verzie Combo Electric XL s dlhým rázvorom zväčší o pôsobivých 253 litrov na celkových 850 litrov1 štandardného batožinového priestoru, do ktorého sa zmestí všetko a každý. 

 

1 Nameraný batožinový priestor pre päťmiestny model Combo Electric XL so všetkými sedadlami na svojom mieste.