Grandland

NOVÝ GRANDLAND.

Nie je to vaše bežné SUV.

Vďaka špičkovým funkciám, inovatívnym technológiám a širokej škále variantov hnacích sústav (vrátane plug-in hybridného variantu s pohonom e-AWD a výkonom 300 k), ako aj úplne novému odvážnemu a čistému dizajnu, ktorý dodáva modelu Grandland charakter, ktorý sa nedá nevšimnúť, môžete zabudnúť na všetko, čo ste kedy vedeli o SUV, pretože Opel Grandland je všetko len nie bežný.

Zostavte si svoj nový Grandland - od júla 2021.

DIZAJN EXTERIÉRU.

ODVÁŽNY A ČISTÝ DIZAJN

Náš doposiaľ najambicióznejší dizajn. Nový Grandland prináša spojenie odvážnej estetiky a precízneho nemeckého strojárstva, vďaka čomu vzniklo SUV ako žiadne iné. A vďaka našej novej kultovej maske Vizor, ktorá je tvárou tohto dizajnu, vyzeraá Grandland nesporne ako žiadne iné bežné SUV

DIZAJN INTERIÉRU.

INOVATÍVNY A PRÍŤAŽLIVÝ.

Nový Grandland je vybavený naším plne digitálnym kokpitom Pure Panel, ktorý nielenže funguje ako srdce a operačný systém vozidla, ale zároveň eliminuje zbytočné prvky, ktoré rozptyľujú pozornosť vodiča, a namiesto nich kladie na prvé miesto vaše bezprostredné potreby. Vďaka týmto prednostiam, ako aj úplne novému dizajnu interiéru a oceneným sedadlám s certifikáciou AGR, ktoré sú vo svojej triede unikátom, sa Grandlandu nevyrovná žiadne iné SUV v okolí.

MOTOR.

POVZNÁŠAJÚCI A EFEKTÍVNY.

Nový Opel Grandland nie je len odvážny dizajn na povrchu. Rovnaké množstvo času a úsilia sa venovalo jeho výzoru ako aj jeho výkonu. Od prvotriednych elektrifikovaných možností plug-in hybridného pohonu až po účinné zážihové a vznetové varianty – skrátka každý môže vlastniť Grandland svojich snov.

BEZPEČNOSŤ A INOVÁCIE.

STAROSTLIVÝ A PREDVÍDAVÝ.

Okrem toho, že sme chceli vytvoriť najodvážnejšie SUV v okolí, sme zároveň chceli, aby bolo aj najbezpečnejšie – a vďaka dvom našim najnovším špičkovým inováciám si môžete byť istí, že sa nám to podarilo. Náš nový asistent aktívneho pohonu spája v sebe adaptívny tempomat a systém aktívneho udržiavania vozidla v jazdnom pruhu, výsledkom čoho je zážitok poloautonómnej jazdy, vďaka ktorej je riadenie modelu Grandland na diaľnici príjemnejšie než kedykoľvek predtým. Navyše náš kamerový systém nočného videnia zlepšuje predvídavosť vodiča v tme, pretože dokáže rozpoznať chodcov a zvieratá až do vzdialenosti sto metrov od vozidla.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER A BUĎTE MEDZI PRVÝMI.

Prihláste sa na odber a dozviete sa viac. Ak si chcete pozrieť nový Grandland zblízka, dozvedieť sa o ponukách alebo si ako prví rezervovať skúšobnú jazdu, prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu. Budeme vás o všetkom informovať.