Combo-e Life

NOVÝ OPEL COMBO-e LIFE1.

To najlepšie z oboch.

Nový model Combo-e Life vám prináša to najlepšie zo všetkého. Priestor a komfort pre sedem osôb. Praktické a inovatívne bezpečnostné funkcie. A teraz to najlepšie, inteligentnú bezemisnú e-technológiu a 100 % elektrický pohon, ktorý vás spolu s vašou rodinou odvezie až 275 km(1) na jediné nabitie. Takže môžete svoj rodinný život využívať naplno a bez ústupkov.

1 Spotreba energie Opel Combo-e Life (kombinovaná) 18,18 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 275 km (v závislosti od zvoleného vybavenia).

INTERIÉR.

SPOJENIE KOMFORTU A SCHOPNOSTÍ.

Opel Combo-e Life vám jednoducho spríjemňuje život. Je všestranný a má viac priestoru a komfortu až pre sedem osôb a ich batožinu. Potom je tu veľkolepý výhľad na cestu pred vami so všetkými asistenčnými systémami, ktoré vám zabezpečia pocit uvoľnenosti a kontroly nad vozidlom. A vďaka 100 % elektrickému pohonu môžete toto všetko využívať bez emisií. Zjednodušili vám sme tiež sledovanie energie. Na digitálnej obrazovke elektronického informačno-zábavného systému sa zobrazujú najdôležitejšie informácie o elektrickej mobilite a dokonca si môžete naplánovať cestu, vyhľadať nabíjacie stanice a nastaviť navigačnú trasu – to všetko zo svojho smartfónu.

ELEKTRICKÝ ZÁŽITOK.

PLNÉ NABITIE. NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI.

Objavte elektrifikovanú budúcnosť mobility. Combo-e Life dopraví každého tam, kam potrebuje, a to pohodlne, štýlovo a s úplným prístupom do preplnenej mestskej dopravy a zón s nízkymi emisiami. Či už idete vyzdvihnúť svoju rodinu, odviezť priateľov, alebo len prechádzate cez mesto, Combo-e Life vás bude navigovať cez obytné zóny prakticky úplne potichu. Bonusom navyše je, že keď vaše Combo-e Life potrebuje servis, zistíte, že elektrická pohonná jednotka je skvelá hodnota.

SCHOPNOSTI.

PRIPRAVENÝ NA VŠETKO.

Combo-e Life vám ponúka možnosti a prináša kombináciu toho najlepšieho z oboch svetov. Práve preto má jeho elektrická pohonná sústava najnovšej generácie veľký dojazd 275 km1 ako aj pohotovú najvyššiu rýchlosť 130 km/h, vďaka čomu je vozidlo rovnako všestranné v meste ako na diaľnici. Jeho pokročilý akumulátor je možné dobiť na 80 % kapacity za 32 minút, čo znamená, že ste vždy pripravení na ďalšie životné dobrodružstvo. Robustný a štýlový model Combo-e Life vyzerá dobre aj s množstvom skvelých štandardných funkcií. A budete mať dobrý pocit z toho, že máte k dispozícii nielen všetku túto plnoelektrickú mobilitu, ale aj kompletnú zostavu asistenčných systémov a bezpečnostných funkcií, vďaka ktorým môžete byť pokojní, pretože sa postarajú o to, že máte kontrolu nad vozidlom a vaša rodina je v bezpečí.

 

1 Spotreba energie Opel Combo-e Life (kombinovaná) 18,18 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 275 km (v závislosti od zvoleného vybavenia).

PRIHLÁSTE SA NA ODBER A BUĎTE MEDZI PRVÝMI.

Prihláste sa na odber a dozviete sa viac. Ak sa chcete bližšie pozrieť na nový model Combo-e Life a dozvedieť sa viac o ponukách alebo byť medzi prvými, ktorí si rezervujú skúšobnú jazdu, prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu. Budeme vás o všetkom informovať.